MARANTZ SACD 30n Srebrny Odtwarzacz Sieciowy oraz CD/SACD z HEOS

 • szt.
 • 14 499,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

MARANTZ SACD 30n

Odtwarzacz PREMIUM Super Audio CD

 

"Naszym głównym celem podczas projektowania nowych komponentów Marantz było efektywne uchwycenie ponadczasowości, muzykalności i pasji, które marka przynosiła światu przez prawie 70 lat” - Joel Sietsema, prezes Classé i Marantz. 

 
 
 

W dążeniu do doskonałości dźwięku

 

Nowy SACD 30n opiera się na opatentowanym mechanizmie transportu SACDM-3L firmy Marantz, zaprojektowanym wyłącznie w celu uzyskania najlepszej możliwej wydajności podczas odtwarzania płyt SACD, CD i muzyki zapisanej na dyskach z danymi. 

Marantz SACD 30n

Odtwarzacz został również odpowiednio wyposażony, aby sprostać wymaganiom entuzjastów muzyki współczesnej, którzy chcą mieć dostęp do bibliotek kolekcji plików muzycznych oraz do wiodących serwisów streamingowych online. Wykorzystując platformę HEOS Built-inSACD 30n łączy w sobie wysokiej jakości odtwarzacz CD/SACD, nowoczesne centrum obsługi źródeł cyfrowych, konwerter USB-DAC oraz wbudowany przedwzmacniacz.

 
 
 
 
 
 

Marantz HDAM-SA2

 

Wzmacniacz słuchawkowy zastosowany w odtwarzaczu SACD 30n posiada dedykowany, ekskluzywny moduł wzmacniacza Marantz HDAM-SA2 o wyjątkowo niskim stosunku sygnału do szumu. Aby pracować z jak najszerszą gamą słuchawek, współczynnik wzmocnienia można dostosować wybierając jedno z trzech ustawień - niskie, średnie i wysokie - co umożliwia kompatybilność ze słuchawkami o wysokiej impedancji.

 
 

Heos Bulit-in

Dzięki platformie HEOS Built-in, odtwarzacz SACD 30n obsługiwać pliki FLAC od 44.1 kHz do 192 kHz z rozdzielczością do 24 bitów, DSD 2.8 MHz oraz DSD 5.6 MHz, pliki ALAC (Apple Lossless), jak również pliki MP3 z muzycznych serwisów streamingowych, w tym Amazon Music HD, Tidal i wielu innych.

 HEOS Built-in zapewnia również większą elastyczność słuchania i dostęp do wielu przydatnych funkcji, w tym obsługę asystentów sterowania głosowego, takich jak Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, aby łatwo odtwarzać muzykę, zmieniać utwory i nie tylko.

Marantz Musical Mastering

 SACD 30n wykorzystuje opatentowaną technologię Marantz Musical Mastering (MMM-Stream i MMM-Conversion) zapewniającą optymalną konwersję dźwięku cyfrowego. Sygnał wejściowy PCM jest konwertowany do formatu DSD 11.2 MHz przy pomocy MMM-Stream. Uzyskany sygnał o wysokiej częstotliwości jest przetwarzany przez sekcję MMM-Conversion (zamiast konwencjonalnego przetwornika cyfrowo analogowego) w celu wytworzenia wyjściowego sygnału analogowego.

Dwa zegary systemowe zapewniają najdokładniejszą konwersję sygnału wejściowego, niezależnie od tego, czy pochodzi on z płyty, czy z wejść cyfrowych, w zakresie od 44.1 kHz do 384 kHz. Finalnie, sygnał analogowy dostarczany jest do znanego modułu Marantz HDAM w sekcji wyjściowej, zapewniając optymalną jakość dźwięku.

Specyfikacja techniczna

Formaty z napędu: 
 • FLAC
 • WAV
 • ALAC
 • DSD 64 (2.8MHz)
 • DSD 128 (5.6MHz)
SEKCJA AUDIO: ------
Pasmo przenoszenia CD:  2-50.000Hz
Zakres dynamiki CD: 109dB
Stosunek sygnał/szum CD:  112dB
Zniekształcenia THD CD:  0.0008%
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
USB DAC:  TAK
Wejście optyczne:  2
Wyjścia optyczne:  1
Wejścia koaksjalne:  1
Wyjścia koaksjalne:  1
Wyjścia 2xRCA liniowe:  2
Złącze słuchawkowe:  6.3mm duży jack
Wejście Ethernet/LAN:  TAK
Trigger:  NIE
Inne złącza: 
 • IR
 • RS232C
 • USB
INNE: CDDA AUDIO: Pasmo przenoszenia: 2-20.000Hz
:: CDDA AUDIO: Zakres dynamiki: 98dB
:: CDDA AUDIO: Stosunek sygnał do szumu: 104dB
:: CDDA AUDIO: Zniekształcenia THD: 0.000015%
:: Filtr dolnoprzepustowy: HDAM
:: Mechanizm: SACDM-3L
Pilot: TAK
Zużycie prądu:  48W
Tryb czuwania: 0.4W
Wysokość: 130mm
Szerokość: 443mm
Głębokość: 424mm
Waga: 13.5kg
Gwarancja: 24 miesiące