Martin Logan Motion 8I Czarna Kolumna Centralna Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 2 650,00 zł 2 917,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Martin Logan Motion 8I

Zarówno kompaktowe jak i mocne, głośniki podstawkowe Motion 2i i 4i i głośniki centralne Motion 6i i 8i oraz surroundy Motion FX wykorzystują wysokiej rozdzielczości tweeter Folded Motion, piękną estetykę i doskonałą mieszankę wydajności i funkcjonalności rzadko spotykaną w głośnikach w tej cenie.              

Ładne krzywe

Uzupełniając dźwiękową dokładność głośników Motion, ich styl jest elegancki i zrozumiały. Nieskazitelne wykończenie piano high-gloss i subtelne zakrzywienia razem z naszymi szczególnymi perforowanymi maskownicami oferują głośnikom Motion elegancki i ponadczasowy wygląd. Modele podłogowe oferują również wykończenie fornirem i stylową estetyką, która stapia się z każdym wystrojem.

Podłączenie, usprawnione!

Głośniki Motion 8i wykorzystują wygodne zaciskane terminale, a zakrzywione wycięcia prowadzą kabel głośnikowy bez wysiłku na jego miejsce. Gumowe nakładki na terminalach są wyciągane, odkrywając otwór na końcówki bananowe. Tak proste, że podłączanie tych głośników przypadnie Ci do gustu.

Przetwornik Wysokotowy Folded Motion™

Nigdy nie spocząć na laurach. O tym dokładnie myślą nasi inżynierowie, kiedy pracują na każdym projektem głośnika MartinLogan. Wystarczy spojrzeć na nasz innowacyjny przetwornik wysokotonowy Folded Motion. Ten egzotyczny przetwornik – jak wiesz podobna technologia jest wykorzystywana w głośnikach klasy ultra high-end – pozwala głośnikom serii Motion uzyskać fantastycznie realistyczne wysokie tony. Szybka jak błyskawica reakcja, połączona z dużą powierzchnią (8 razy większą niż typowa 1” kopułka) tworzy przejrzysty, bardzo dynamiczny i precyzyjny dźwięk.

Technologia

Przetwornik Folded Motion pracuje poprzez poruszanie powietrza (które generuje dźwięk) prostopadle do wygiętych wypukłości membrany, podobnie jak akordeon. Ekstremalnie niska masa membrany „ściska” powietrze i wymaga prawie 90% mniejszego zakresu ruchu niż typowa 1” kopułka, co drastycznie zmniejsza zniekształcenia i jednocześnie zapewnia super szybki czas reakcji. Zwiększona powierzchnia charakteryzuje się szerokim, lecz kontrolowanym rozpraszaniem dźwięku budując realistyczną i starannie wyrzeźbioną scenę dźwiękową.

 

Typ / Konstrukcja Centralna
3 przetworniki
Moc 20 - 180W (zalecana moc wzmacniacza)
130W RMS
Pasmo przenoszenia 70 - 23kHz (±3dB)
Impedancja 4ohm
Kompatybilny z urządzeniami:
4, 6, 8ohm
Efektywność 89dB
Przetwornik wysokotonowy 26 x 36 mm, Folded Motion
133 x 44 mm, membrana
Przetwornik średnio-niskotonowy 2 x 103 mm (4"), membrana papierowa
Wymiary (W x S x G) 14.2 x 56.5 x 13.2 cm
Waga 3.85 kg / szt.

Dostępne wersje i kolory:
High Gloss Black

 

Cena za sztukę.