Musical Fidelity M6scd czarny Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 12 495,00 zł 11 999,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Musical Fidelity M6scd

 

To kolejny krok naprzód w celu zbudowania perfekcyjnego i wielofunkcyjnego źródła dźwięku w domowym stereo klasy hi-end.

W stosunku do swojego poprzednika M6sCD oferuje zupełnie nowy przetwornik cyfrowo-analogowy wraz z nową sekcją zasilającą.

Teraz, dzięki podwójnym przetwornikom Burr-Brown PCM1795, odtwarzacz CD z serii M6 pracuje w jakości 32/192 i korzysta przy tym z autorskiego algorytmu upsamplowania.

Nowy M6sCD to kompletne rozwiązanie zdolne przetworzyć dowolny sygnał cyfrowy z domowych urządzeń i przesłać je do wzmacniacza. Każdy element odtwarzacza, poczynając od perfekcyjnego mechanizmu servo przez 32-bitową sekcję cyfrową, aż po znakomite zasilanie, na które składa się kilka zaawansowanych jednostek zasilających.

Brzmienie M6sCD to niezwykle neutralny i zbalansowany dźwięk, rasowo audiofilski z nutką ciepła w niskich tonach, w myśl zasady: źródło powinno koloryzować jak najmniej, zaś ostateczny charakter systemu zależy od wzmacniacza i kolumn.Odtwarzacz CD Musical Fidelity zachwyca neutralnością średnich tonów, siłą dźwięku, szerokością sceny oraz selektywnością.

W końcu, M6sCD podobnie jak cała seria M6 zachwyca jakością wykonania - perfekcyjnymi cięciami, idealnie położonym malowaniem oraz szlachetnymi materiałami bez grama tworzyw sztucznych.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

Funkcjonalność

 

Odtwarzacz CD to element systemu stereo, który jest źródłem sygnału dla wzmacniacza stereo. Należy podkreślić, że odtwarzacz CD przenosi sygnał wyłącznie dwukanałowy – dlatego nie jest polecany do stosowania z kinem domowy. Jego zaletą jest zdecydowanie wyższa jakość generowanego dźwięku dwukanałowego – niedościgniona dla jakiegokolwiek odtwarzacza Blu-ray/DVD.

Nowoczesne odtwarzacze CD często posiadają wejście USB dla plików cyfrowych, ponadto potrafią odtwarzacz pliki audio z nagrywanych płyt CD-R. Niektóre z nich posiadają także funkcje sieciowe ze złączem ethernet, co pozwala na czerpanie muzyki z zewnętrznego serwera.

 

Specyfikacja techniczna

 

Przetwornik DAC:  Burr-Brown PCM1795 32 bit Delta-Sigma (bit stream) dual differential 8x over-sampling
Separacja kanałów:  105dB
Pasmo przenoszenia CD:  10 - 20.000Hz
Stosunek sygnał/szum CD: 117dB
Zniekształcenia THD CD:  0.003%
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
Wi-Fi:  NIE
UPnP:  NIE
Bluetooth:  NIE
Wejście USB DAC:  Tak
Wejście USB Apple iPhone/iPod:  NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA: ------
Wejście optyczne:  2
Wyjścia optyczne:  1
Wejścia koaksjalne:  2
Wyjścia koaksjalne:  1
Wyjścia 2xRCA liniowe:  1
Wyjścia 2xXLR:  1
Wyjście słuchawkowe:  Brak
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  TAK 1
INNE: asynchroniczne wejście USB-B 24 bit/96kHz
:: podnoszenie jakości sygnału cyfrowego do 192kHz
:: w zestawie pilot z 2 bateriami alkaliczno-manganowymi
Pilot: TAK
Zasilacz: 90-250VAC 50-60Hz
Zużycie prądu:  maks. 20W
Wysokość: 12.5cm
Szerokość: 44cm
Głębokość: 38.5cm
Waga: 11.2kg
Gwarancja: 24 miesiące