MoFi Electronics UltraPhono Autoryzowany dealer

  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

MoFi Electronics UltraPhono

Genialna konstrukcja w bardzo przystępnej cenie. Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC, możliwość dopasowanie parametrów wejścia sygnału do posiadanej wkładki, symetryczne prowadzenie sygnału audio, praca w klasie A, możliwość pracy w trybie mono oraz włączenia filtra sub-sonicznego zabezpieczającego głośniki.

UltraPhono posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, idealne rozwiązanie kiedy chcemy posłuchać w naszych płyt bez uruchamiania całego systemu.

Zaprojektowane przez Tima de Paravicini, uznanego przez magazyn Stereophile za „Króla Lamp”, założyciela oraz głównego projektanta Ear/Yoshino, przedwzmacniacze gramofonowe MoFi mają za zadanie odtworzyć idealnie przebieg sygnału w studiu. Co ciekawe, Tim odpowiadał również za zaprojektowanie całego toru analogowego używanego podczas procesu masteringu i nagrania w studiach Mobile Fidelity. Trudno o lepszą rekomendację.

UltraPhono odwzorowuje szerokie pasmo przenoszenia które jest jednym z wymogów uzyskania genialnego dźwięku znanego ze studia Mobile Fidelity Sound Lab.
Tim De Paravicini, projektant audio odpowiedzialny za stworzenie słynnego procesu masteringowego i nagraniowego Gain2™ Ultra Analog osobiście brał udział w projektowaniu urządzenia aby upewnić się, że domowy system audio będzie w stanie wiernie odtworzyć muzykę zapisaną w rowkach płyty winylowej.

 

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY W KLASIE A
UltraPhono posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy w klasie Class A - idealny na wszystkie te chwile kiedy chcecie posłuchać swoich płyt w prywatności. Dzięki 31-stopniowej regulacji głośności, wszystko co potrzebujemy to wpiąć wysokiej klasy słuchawki i przekręcić gałkę regulatora. To najprostsza metoda uzyskania dźwięku high fidelity bez użycia wzmacniacza i głośników.

 

REGULACJA WZMOCNIENIA I OBCIĄŻENIA
Dzięki wbudowanej możliwości szerokiej regulacji wzmocnienia i obciążenia wkładek gramofonowych, UltraPhono będzie znakomicie współpracował z praktycznie każdym modelem wkładki: MM, MI oraz MC. Co ważne, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Dla maksymalnej wygody umieściliśmy przełączniki na spodzie urządzenia.

 

TRYB MONO ORAZ FILTR SUBSONICZNY
Dwa przyciski oferują możliwość wyboru trybu Mono oraz uruchomienia filtra subsonicznego. Jeśli jesteś fanem nagrań Mono lub po prostu posiadasz starsze płyty lub ich wznowienia takiej jak 'Beatles in Mono' czy Mobile Fidelity Sound Lab 'Bob Dylan', tryb Mono stanowczo poprawi ich brzmienie, tak jakbyśmy cofnęli się w czasie i słyszeli muzyków w studiu podczas nagrania.

 

Specyfikacja

Wzmocnienie
Adjustable from 40dB - 66dB

Pomiar THD
< .01% (MM) / < .012% (MC)

Obciazenie (MM)
47 kOhm

Obciazenie (MC)
75, 100, 500, 1k, 10k, 47k Ohms

Pojemnosc wejsciowa
100pF

 

Wymiary
18 x 10 x 3.5 cm

Waga
1.20 kg