Audio-Technica ATH-AD900X Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 799,00 zł 1 299,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Słuchawki nauszne ATH-AD700X Audio-Technica

 

Audio-Technica ATH-AD700X to konstrukcja hi-fi, zastępująca model ATH-AD700. Słuchawki wyróżniają się wygodą użytkowania, zapewnioną m.in. przez samodopasowujący się pałąk w systemie 3D, i wysokiej jakości brzmieniem, które jest konsekwencją zastosowania dynamicznych przetworników (53 mm) z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW.

 

Audio-Technia ATH-AD700X lifestyle

 

Słuchawki Audio-Technica ATH-AD700X wyposażone są w lekką aluminiową obudowę o strukturze plastra miodu. Dzięki swojej niewielkiej masie ta otwarta konstrukcja niemal w ogóle nie wywiera nacisku na uszy, co zapewnia maksymalny komfort podczas odsłuchu i gwarantuje całkowicie naturalne doświadczenie akustyczne.

 

Audio-Technica ATH-AD700X lifestyle picture

 

Wysoka jakość brzmienia to zasługa nowo opracowanych 53-mm przetworników, wyposażonych w magnesy neodymowe i cewki CCAW. Słuchawki ATH-AD700X zapewniają przestrzenny dźwięk z czystym zakresem średnio-wysokotonowym oraz głębokim, mocnym basem.

 

Audio-Technica ATH-AD700X

 

Projektanci z firmy Audio-Technica wyposażyli słuchawki ATH-AD700X w samodopasowujący się pałąk 3D, który w połączeniu z elastycznymi kołnierzami wokółusznymi zapewnia wytrzymałość i maksymalną wygodę podczas korzystania ze słuchawek.  W modelu ATH-AD700X zastosowano pojedynczy przewód z wysoko przewodzącej miedzi beztlenowej, otoczonej elastyczną izolacją TPE, chroniącą przed ryzykiem splątania się kabla. Przewód zakończony jest pozłacanym wtykiem mini jack stereo. Do zestawu dołączono również przejściówkę jack stereo6,3 mm. 

 

DANE TECHNICZNE
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 38 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 30 000 Hz
Długość przewodu (m) 3 m
Konstrukcja Otwarta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga kg 0.265