Yamaha MusicCast 200 Mini System Audio Biały Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 3 399,00 zł 3 299,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

System mini Yamaha MusicCast 200

Model MusicCast 200 firmy Yamaha to konstrukcja typu „wszystko w jednym”, która umożliwia odtwarzanie dźwięku z wielu różnorodnych źródeł. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu możesz wygodnie słuchać nie tylko ulubionej muzyki, ale również podcastów, audiobooków i programów radiowych. MusicCast 200 zapewnia wysokiej jakości brzmienie i bogatą funkcjonalność. Obsługuje m.in. łączność Wi-Fi i Bluetooth. Jak sama nazwa wskazuje – urządzenie jest kompatybilne z systemem multiroom MusicCast.

Yamaha MusicCast 200

Brzmienie zgodne z koncepcją True Sound

System audio został zaprojektowany zgodnie z koncepcją True Sound, która jest wynikiem wieloletniego doświadczenia Yamahy w produkcji nie tylko sprzętu audio, ale także m.in. instrumentów muzycznych. Jej założeniem jest dostarczanie naturalnego, realistycznego brzmienia, które sprawia, że słuchacz może poczuć się bliżej artysty, czy wręcz niemal tak, jak na koncercie na żywo.

Yamaha MusicCast 200

Zastosowane przetworniki

W stereofonicznym modelu MusicCast 200 zastosowano współosiowe przetworniki elektroakustyczne. Każdy z nich składa się z dwóch elementów – 80-milimetrowego woofera i 25-milimetrowego tweetera. We współpracy z zaawansowanym układem DSP (od ang. Digital Signal Processor) umożliwia to uzyskanie naturalnego, a jednocześnie szczegółowego brzmienia i szerokiej sceny dźwiękowej.

Yamaha MusicCast 200

Bogactwo funkcji i źródeł dźwięku

System audio Yamaha MusicCast jest kompatybilny z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi, takimi jak np. Spotify, Tidal czy Amazon Music. Użytkownik może również odtwarzać programy radiowe FM i DAB+ oraz te dostępne w Internecie. Urządzenie wyposażone jest także w odtwarzacz CD. Ma ponadto złącze USB, obsługujące odtwarzanie plików audio z pamięci przenośnych. Zewnętrzne źródło dźwięku można też podłączyć do analogowego wejścia jack 3,5 mm. Co więcej, MusicCast 200 jest kompatybilny ze standardem Bluetooth 4.2 i obsługuje funkcję AirPlay 2.

Yamaha MusicCast 200

Stylowe wzornictwo

Model MusicCast 200 wyróżnia się stylowym designem, dzięki któremu doskonale wpasowuje się w wystrój każdego wnętrza. Producent oferuje dwa warianty kolorystyczne – biały lub czarny. Frontowy panel wyposażono w czytelny wyświetlacz, na którym prezentowane są m.in. najważniejsze informacje dotyczące odtwarzanych utworów, ale także aktualna data i godzina (MusicCast 200 może też pełnić funkcję budzika). Górna ścianka obudowy pełni jednocześnie rolę ładowarki indukcyjnej (zgodność ze standardem Qi). Wystarczy umieścić na niej smartfon kompatybilny z tym rozwiązaniem, aby naładować jego baterię.

Yamaha MusicCast 200

 

Więcej informacji
Sekcja amplitunera
Moc wyjściowa 25 W + 25 W (6 Ω, 1 kHz, 10% THD)
Zakresy radiowe DAB, FM
Sekcja odtwarzacza
Odtwarzane płyty CD
Wejścia / wyjścia
Wejścia AUX Mini Jack, USB
Wyjścia Słuchawkowe
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Nie
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Spotify, Tidal
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Tak
Odtwarzane formaty plików AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Bluetooth Tak
Ogólne
Wymiary (S x W x G) - elektronika 370 × 111 × 260
Waga - elektronika 4.4 kg