Wireworld Starlight 8 Kabel RCA koaksjalny na metry

  • szt.
  • 190,00 zł / szt.
  • Oblicz

Wireworld Starlight 8 (STV) Kabel RCA koaksjalny

Starlight 8 to cyfrowy kabel koaksjalny wykorzystujący najnowocześniejsze materiały i technologie. Opatentowana przez Wireworld technologia DNA Helix oraz izolacja Composilex 3 poprawia jakość, dynamikę oraz czystość dźwięku. 

Wireworld Starlight 8

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Kabel koaksjalny podobnie jak optyczny zazwyczaj przenosi cyfrowy sygnał S/PDIF. Różnica wynika z faktu, że kabel koaksjalny przenosi ów sygnał w formie elektrycznej, zaś kabel optyczny w formie sygnału świetlnego. Oznacza to, że w przypadku połączenia koaksjalnego pomija się jedną konwersję – na sygnał optyczny i z powrotem w urządzeniu odbiorczym. Tym samym, uchodzi on za lepszy, przynajmniej na krótkie dystanse, pomiędzy urządzeniami w domowymi hi-fi. Ponadto, połączenie koaksjalne pozwala na przesyłanie sygnału 24/192, co jest wynikiem lepszym od połączenia optycznego, zazwyczaj ograniczonego do sygnału 96/24. Ograniczenia te nie wynikają z przepustowości kabla, ale ograniczonych możliwości urządzeń nadawczych i odbiorczych.

Dwie najważniejsze cechy kabla koaksjalnego to jakość wtyków oraz jakość ekranowania. Jeśli producent nie informuje o tym, z czego wykonano ekran oraz jak jest gęsty, nie jest to dobry prognostyk w przypadku najtańszych produktów.

Specyfikacja techniczna

Długość: metr bieżący
Przewodnik:  Miedź beztlenowa OFC posrebrzana
Kształt: Okrągły
Kierunkowość: Nie
Izolacja: Composilex 3
Gwarancja: 24 miesiące