Wireworld Chroma 8 Interkonekt RCA-RCA Coaxial - 6m

  • szt.
  • 259,00 zł / szt.

Wireworld Chroma Interkonekt RCA-RCA Coaxial 6m

 

Najwyższa jakość wtyków RCA Wireworld Gold-Tube w połączeniu z przewodnikiem, który wykonany został z miedzi beztlenowej gwarantuje poprawę jakości dźwięku w zestawie audio.

Wireworld Chroma

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Kabel koaksjalny podobnie jak optyczny zazwyczaj przenosi cyfrowy sygnał S/PDIF. Różnica wynika z faktu, że kabel koaksjalny przenosi ów sygnał w formie elektrycznej, zaś kabel optyczny w formie sygnału świetlnego. Oznacza to, że w przypadku połączenia koaksjalnego pomija się jedną konwersję – na sygnał optyczny i z powrotem w urządzeniu odbiorczym. Tym samym, uchodzi on za lepszy, przynajmniej na krótkie dystanse, pomiędzy urządzeniami w domowymi hi-fi. Ponadto, połączenie koaksjalne pozwala na przesyłanie sygnału 24/192, co jest wynikiem lepszym od połączenia optycznego, zazwyczaj ograniczonego do sygnału 96/24. Ograniczenia te nie wynikają z przepustowości kabla, ale ograniczonych możliwości urządzeń nadawczych i odbiorczych.

Dwie najważniejsze cechy kabla koaksjalnego to jakość wtyków oraz jakość ekranowania. Jeśli producent nie informuje o tym, z czego wykonano ekran oraz jak jest gęsty, nie jest to dobry prognostyk w przypadku najtańszych produktów.

Specyfikacja techniczna

Przewodnik:  Miedź OFC
Wtyki: 2x RCA
opcjonalnie: 2x BNC
Kształt: Okrągły
Kierunkowość: Nie
Gwarancja: 24 miesiące