Velodyne Micro Vee Subwoofer aktywny (biały) Autoryzowany dealer

 • szt.
 • 5 890,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Velodyne

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!AUDIO CENTER POLAND nowym dystrybutorem firmy VELODYNE | Audio Center Poland

 

Subwoofer aktywny Velodyne MicroVee

MicroVee, to najmniejszy kiedykolwiek wyprodukowany przez Velodyne’a subwoofer, lecz gdy tylko usłyszycie jego fenomenalną moc i uderzenie basu, pomyślicie, że to największy model!

Z uwagi na małe gabaryty, subwoofer MicroVee po prostu znika w pomieszczeniu, za wyjątkiem niesamowitego basu który generuje. Będziecie myśleć że przeczy prawom fizyki. Będziecie sobie zadawać pytanie: „Jak coś tak małego może zejść tak nisko, z taką mocą?”

Niezwykle mały rozmiar subwoofera MicroVee, to dopiero początek. Subwoofer ten został wyposażony w najnowszą generację, opatentowanego przez Velodyne’a wzmacniacza cyfrowego klasy D, posiadającego system odzyskiwania energii (ERS - Energy Recovery System). Wzmacniacz ten jest w stanie dostarczyć 2000 W mocy dynamicznej by zagwarantować niezbędne uderzenie dźwięku podczas odtwarzania nawet najbardziej emocjonujących fragmentów nagrań i efektów specjalnych. A przy 1000W mocy ciągłej RMS, MicroVee będzie w stanie reprodukować bas bogaty w szczegóły i tak doskonale zdefiniowany, jak żaden inny subwoofer na rynku w tym zakresie cenowym, bez względu na gabaryty. Wbudowany w MicroVee wzmacniacz ERS charakteryzuje się wydajnością na poziomie 95%, co sprawia, że generuje on minimalne ilości ciepła a przy tym jest bardzo niezawodny.

By zagwarantować poprawną współpracę z tym potężnym wzmacniaczem, Velodyne opracował system trójgłośnikowy. Aktywny przetwornik o średnicy 6.5” posiada aluminiową membranę i podwójną, miedzianą cewkę, która gwarantuje liniową pracę głośnika a także zdolność do przetwarzania ogromnej mocy dostarczanej przez wzmacniacz ERS. Dwa pasywne przetworniki, także o średnicy 6.5” i aluminiowych membranach, wspomagają przetwornik aktywny i zostały dostrojone by móc dostarczać potężną moc, wymaganą przez współczesne systemy kina domowego. Powyższe, przełomowe rozwiązania technologiczne w kwestii wzmacniacza i przetworników, pozwalają MicroVee dostarczać potężny, doskonale zdefiniowany bas, aż trudny do wyobrażenia z obudowy o tak małych gabarytach.

 

 

Stosowany wyłącznie przez Velodyne’a układ ograniczający zniekształcenia Dynamic Drive Control System (DDCS), gwarantuje zwarty, precyzyjny i muzykalny bas, z którego słyną produkty Velodyne’a. DDS to układ aktywny, monitorujący sygnał wejściowy, który na tej podstawie zapewnia liniową prace przetwornika oraz kontroluje charakterystykę częstotliwościową i poziom zniekształceń. Układ DDCS przyczynia się do zmniejszenia poziomu zniekształceń emitowanych przez subwoofer do 1/6 poziomu zniekształceń subwooferów konkurencyjnych producentów.

Jak wszystkie pozostałe modele subwooferów Velodyne’a, także i MicroVee wyposażono w układ anti-clipping, w celu ograniczenia zniekształceń związanych z przesterowaniem wzmacniacza, a także w funkcję "Subwoofer Direct, która omija wewnętrzną zwrotnicę, w celu zapewnienia optymalnych parametrów brzmieniowych, bez względu na to z jakim systemem muzycznym lub kina domowego przyjdzie mu współpracować.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w budowie najbardziej wyrafinowanych i najbardziej dokładnie brzmiących subwooferów na świecie gwarantuje, że MicroVee będzie w stanie bez najmniejszych problemów dostarczyć mnóstwo wrażeń w obcowaniu z kinem domowym oraz oddać najbardziej skomplikowane rytmy ulubionych nagrań muzycznych, a wszystko to opakowane w miniaturową obudowę, która z łatwością zniknie w waszym pomieszczeniu odsłuchowym.

Cechy:

 • Jeden przetwornik aktywny o średnicy 6.5" (5" średnica tłoka)
 • Dwa pasywne radiator o średnicy 6.5" (5" średnica tłoka)
 • Najmniejszy, kiedykolwiek wyprodukowany subwoofer Velodyne – 22.9 x 22.9 x 24.4cm
 • Układ Cyfrowej Dynamiki (Dynamic Drive Control) minimalizujący zniekształcenia
 • Opatentowany wzmacniacz z układem odzyskiwania energii (2000 W mocy dynamicznej)
 • Masywny układ magnetyczny (1.81 kg)
 • Dwuwarstwowa cewka miedziana o średnicy 2"
 • Obudowa wykonana tłoczonego aluminium, posiadająca liczne użebrowania, odprowadzająca ciepło nagromadzone wewnątrz obudowy

MicroVee

 • Subwoofer aktywny do kina domowego o mocy 1000 W RMS
 • Wzmacniacz: Klasa D,  moc szczytowa: 2000 W
 • Głośnik basowy: Aktywny 6.5” (16.5 cm) promieniujący do przodu, membrana z anodyzowanego aluminium (5” średnica tłoka); 2 x 6.5" (16.5 cm) promieniujące na boki głośniki pasywne z aluminiowymi membranami (5" średnica tłoka)
 • Zwrotnica górno-przepustowa: Pełnopasmowa
 • Zwrotnica dolno-przepustowa: 50 Hz - 200 Hz
 • Cewka 2” - miedziana
 • Digital Dynamic Driver Control
 • Auto On/Off
 • Układ magnetyczny: 1.81 kg
 • Subwoofer direct (ominięcie zwrotnicy)
 • Pozłacane wejścia, wyjścia
 • Dostępne kolory: anodyzowany na czarno lub biały
Wejścia:
 • Głośnikowe, mini-jack i złocone liniowe
Wyjścia:
 • Liniowe
 
Towar jest fabrycznie nowy w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od oficjalnego Polskiego dystrybutora i jest objęty 24 miesięczną gwarancją.
 
Cena za sztukę.

Funkcjonalność

Podstawowa funkcjonalność subwoofera to uzupełnienie zestawu kolumn kina domowego. Ponieważ zasadniczo nie istnieje możliwość aby tradycyjna kolumna pasywna była w stanie z prawidłową dawką energii odtworzyć częstotliwości poniżej około 40Hz niezbędny jest aktywny głośnik niskotonowy o dużym zapasie mocy. W seansie kina domowego, w szczególności podczas oglądania filmów akcji mocne zejście niskich tonów to podstawowy atut rozrywkowy.

Subwoofer sprawdza się także w wybranych gatunkach muzycznych w stereo, gdzie wraz z kolumnami tworzy zestawy 2.1. Umiejętny dobór subwoofera do kolumn stereo to jedno z najtrudniejszych zadań w budowaniu dobrego systemu stereo, dlatego zalecamy przed zakupem konsultacje z pracownikami naszego sklepu.

Specyfikacja techniczna

Budowa:  Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Głośniki niskotonowe: 1x6.5cala (1x165mm) promieniujący do przodu, membrana z anodyzowanego aluminium (5cali średnica tłoka); 2x6.5cala (2x165mm) promieniujące na boki głośniki pasywne z aluminiowymi membranami (5cala średnica tłoka)
Bas-refleks:  Brak
Membrana pasywna:  TAK
High Level: TAK
Impedancja:  8 Ohm
Moc ciągła (RMS):  1000W
Klasa:  D
Pasmo przenoszenia:  38 - 120Hz
Kontrola fazy subwoofera: 
 • TAK
 • 0
 • 180
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu:  NIE
Bluetooth:  NIE
Wyjście USB: NIE
Wejścia 2xRCA liniowe:  1
Wejście Ethernet/LAN:  NIE
Trigger:  TAK 1
Inne złącza:  Wejście 3.5mm mini-jack AUX
Wyjścia głośnikowe: 1 komplet
Regulacja odcięcia: 50 - 200Hz
Procesor DSP:  NIE
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Łączność subwoofera: Przewodowy
Regulacja głośności: TAK
INNE: Moc szczytowa: 2000W
:: 2 membrany pasywne: 2x6.5cala (2x165mm)
:: Zwrotnica górno-przepustowa: Pełnopasmowa
:: Układ magnetyczny: 1.81 kg
:: Subwoofer direct (ominięcie zwrotnicy)
Pilot: NIE
Wysokość: 22.9cm
Szerokość: 22.9cm
Głębokość: 24.4cm
Waga: 9.1kg
Gwarancja: 24 miesiące