Velodyne DB-12 Subwoofer Autoryzowany dealer

  • szt.
  • 5 490,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Velodyne

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!AUDIO CENTER POLAND nowym dystrybutorem firmy VELODYNE | Audio Center Poland

 

Velodyne DB-12

DB-12 to subwoofer z serii Deep Blue firmy Velodyne. Charakteryzuje się nowoczesną stylistyką i świetną jakością dynamicznego, wiernego brzmienia. Kompaktowe gabaryty subwoferów z tej serii pozwalają znaleźć dla nich miejsce w każdym pomieszczeniu.

 

Urządzenie umożliwia dokładne ustawienie poziomu najniższych częstotliwości za pomocą regulowanej zwrotnicy, a układ kontroli fazy pozwala perfekcyjnie dostroić bas do średnicy i wysokich tonów emitowanych przez kolumny główne, jak również dopasować odpowiedź subwofera do akustyki pomieszczeń.

Obudowa subwoofera jest wykonana z płyty MDF i dodatkowo posiada wewnętrzne wzmocnienia. Głośnik jest zamontowany z przodu. W rezultacie urządzenie pozwala osiągnąć doskonałe brzmienie pełne dynamiki bez zakłóceń generowanych przez obudowę.

Głośnik z membraną o dużym skoku, z podwójnym ferrytowym magnesem i czterowarstwową cewką o średnicy 52mm umożliwia głośne granie przy wyjątkowo małych zniekształceniach. Urządzenie zaprojektowano w zgodzie z tradycyjnymi zasadami firmy Velodyne Acoustic. Co więcej, doskonała jakość głębokiego basu generuje dodatkowe wrażenia i emocje podczas oglądania filmów, czy słuchania muzyki.

 

Dzięki wejściom liniowym oraz wejściom speaker level, subwofery Velodyne z serii Deep Blue można włączyć w praktycznie wszystkie systemy audio. Urządzenie posiada pozłacane liniowe stereo RCA, wejście LFE, niklowane wejście głośnikowe wysokopoziomowe oraz pozłacane liniowe wyjście stereo RCA i LFE.

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Specyfikacja techniczna

Budowa:  Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Moc ciągła (RMS):  350W
Pasmo przenoszenia:  26 - 140 Hz
Kontrola fazy subwoofera:  TAK
Cyfrowy wyświetlacz: NIE
Łączność subwoofera: Przewodowy
Regulacja głośności: TAK
INNE: Całkowite pasmo przenoszenia: 15 - 250 Hz
:: Cewka głośnika: czterowarstwowa o średnicy 52mm
:: Faza: Regulowana w zakresie od 0 do 180 stopni
:: Układ magnetyczny: Z podwójnym magnesem
:: Moc dynamiczna: 850W
Wysokość: 37cm
Szerokość: 35cm
Głębokość: 38.8cm
Waga: 13 kg
Przetwornik: 33.5 cm (12 cali) promieniujący do przodu