Topping L30 Srebrny Wzmacniacz słuchawkowy Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 799,00 zł 767,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Topping

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Topping L30 

KOMPAKTOWY WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

Topping L30 wzmacniacz słuchawkowy o kompaktowych wymiarach, zaprojektowany jako uzupełnienie przetwornika cyfrowego-analogowego E30. Dzięki wysokiej skuteczności 141 dB i niskiemu poziomu szumów 0.3uV czyni go bardzo dobrym partnerem dla szerokiej gamy słuchawek, zarówno dokanałowych jak i nausznych.

L30 oparty jest na tym samym module NFCA (nested Feedback Composite Amplifier) co flagowy model A90. Także posiada hybrydowe sprężenie zwrotne napięcia i prądu z UHGF (Ultra High Gain Feedback). Posiada trzystopniowy poziom Gaina -9,9/0/9,5 dB.

PRZEDWZMACNIACZ

Topping L30 na wyjściu liniowym działa jako przedwzmacniacz, wtedy na wyjściu dzięki modułowi NFCA ma impedancję 20 Ohm

Nadaje się do wszystkich typów słuchawek

Przy poziomie wyjściowym 26 Vp-p, mocy 2x 3500 mW i impedancji wyjściowej poniżej 0,1 oma, L30 bez problemu dopasuje się do wszystkich typów słuchawek. L30 sprawdzi się równie dobrze ze słuchawkami o wysokiej impedancji, które wymagają dużej mocy wejściowej, jak i ze słuchawkami dousznymi o bardzo wysokiej czułości.

Regulowany zysk

Aby uczynić L30 kompatybilnym z jak najszerszą gamą urządzeń odsłuchowych, wzmacniacz słuchawkowy posiada przełącznik wyboru wzmocnienia. Dostępne są trzy parametry: -9,9 dB, 0 dB i 9,5 dB.

Topowy wzmacniacz L30 Casque Argent

Funkcja przedwzmacniacza

Moduły NFCA L30 są w stanie nie tylko współpracować z większością słuchawek i słuchawek dousznych dostępnych na rynku, ale także działać jako przedwzmacniacz o niesamowitej wydajności. W trybie przedwzmacniacza impedancja wyjściowa wynosi tylko 20 Ω i dlatego jest odpowiednia dla większości urządzeń.

Topowy wzmacniacz L30 Casque Argent
Topowy wzmacniacz L30 Casque Argent
1 Przełącznik trybu wyjściowego
2 Przełącznik wzmocnienia
3 Wskaźnik mocy
4 Wyjście słuchawkowe Jack 6.35mm
5 Pokrętło głośności
6 Wejście analogowe RCA prawego kanału
7 Wejście analogowe RCA kanału lewego
8 Wyjście analogowe prawego kanału RCA
9 Wyjście analogowe RCA lewego kanału
10 Wejście zasilania
Topowy wzmacniacz L30 Casque Argent

Funkcjonalność

Wzmacniacz słuchawkowy to bardzo często niedoceniana część stereofonicznego systemu słuchawkowego. Jego wpływ na brzmienie lepszych klasowo słuchawek jest zasadniczy. 
Wśród osób o dużej wiedzy i praktyce słuchawkowej panuje przekonanie, że wzmacniacz może kosztować równowartość słuchawek, a nawet więcej, jeśli poszukujemy absolutnej jakości dźwięku.

Stąd też bardzo częstą praktyką jest kupowanie systemów słuchawkowych, tzn zestawienia słuchawek z dopasowanym prądowo i brzmieniowo wzmacniaczem.

Daje to zdecydowanie lepszy efekt, niż zakup bardzo drogich słuchawek, a następnie korzystanie z taniego (najczęściej opartego na najtańszych podzespołach) wzmacniacza podłączonego do wyjścia słuchawkowego w laptopach, telewizorach czy też amplitunerach kina domowego.

Powszechna praktyka korzystania z wyjść słuchawkowych jest też głównym powodem, dla którego bardzo często inwestuje się w wysokiej klasy słuchawki ignorując wzmacniacz, który utożsamiany jest po prostu z jedynym widocznym elementem w postaci wyjścia słuchawkowego.

Tymczasem wzmacniacz słuchawkowy to pełnoprawny element systemu słuchawkowego, podobnie jak wzmacniacz stereo podłączony do kolumn stereo.

Osoby, które korzystają z komputerów powinny zwrócić uwagę na wzmacniacze słuchawkowe wyposażone w przetwornik DAC z wejściem USB. Tego typu rozwiązanie gwarantuje potężną różnicę dźwięku w stosunku do standardowych wyjść słuchawkowych zintegrowanych w ramach innych urządzeń.

Specyfikacja techniczna

Skuteczność:  141dB
Typ:  Tranzystorowy
Stosunek sygnał/szum:  141dB
Zniekształcenia THD:  Wzmacniacz słuchawkowy:
<0.0001% wyjście=500mW (32 Ohm)
<0.00009% wyjście=80mW (300 Ohm)
Sekcja przedwzmacniacza: 0.00009%
Pasmo przenoszenia:  20-40.000Hz
Impedancja wyjściowa: <0.1 Ohm
Wyjścia 2xRCA liniowe:  1
Wejścia 2xRCA liniowe:  1
Złącze słuchawkowe:  6.3mm duży jack
Wzmocnienie:  9.5dB
Regulacja głośności: TAK
aptX:  NIE
Obsługiwane słuchawki: Do 300 Ohm
Wysokość: 3.2cm
Szerokość: 10cm
Głębokość: 13.4cm
Gwarancja: 24 miesiące
Przenośny: NIE