Polk Audio Signature Elite ES35C Czarna Kolumna centralna Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 699,00 zł 1 369,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Polk Audio 

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

 

 

Polk Signature Elite ES35C (ES-35C) Kolumna centralna

Wysokowydajny głośnik centralny ES35 firmy Polk posiada certyfikat Hi-Res Audio, jest wyposażony w technologię Dynamic Balance Array, precyzyjne zwrotnice i unikalny system wzmacniania basu Power Port. Ciesz się filmami, muzyką i grami w wysokiej rozdzielczości, wypełniającym pomieszczenie kinowym dźwiękiem z doskonale kontrolowanym basem. Smukły głośnik centralny ES35 mieści się tuż pod telewizorem, aby zapewnić duży dźwięk bez blokowania ekranu lub odbiornika podczerwieni. Elastyczna konstrukcja ES35, która umożliwia montaż na ścianie, oferuje również możliwość używania go jako lewego, prawego lub kanału efektowego, zapewniając niesamowity dźwięk kina domowego, nie wymagając przy tym miejsca na podłodze lub półce.

 

Doświadcz płynnej, realistycznej sceny dźwiękowej bez względu na to, gdzie siedzisz. Dynamicznie zrównoważony, układ akustyczny trzech przetworników Signature Elite ES35 ze zoptymalizowanymi fazowo, precyzyjnymi zwrotnicami zapewnia wyraźne i zrozumiałe dialogi oraz doskonale łączy się z innymi głośnikami Signature Elite.

Przetwornik wysokotonowy z kopułką z Terylenu certyfikowany Hi-Res Audio głośnika ES30 zapewnia krystaliczne tony wysokie (40 kHz+) idealne dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości, który można znaleźć w filmach Ultra HD, wielokanałowych nagraniach koncertowych i dźwięku przestrzennym zmiksowanym dla Apple Music, Dolby Atmos lub DTS: X.

W filmach kanał centralny odpowiada za aż do 75% treści audio (głosy, ścieżki dźwiękowe, efekty dźwiękowe), jednak większość głośników centralnych jest zaprojektowana tylko do reprodukcji dialogów. Port Power Port firmy Polk zapewnia głośniejszy, niższy i czystszy bas z ES35, co oznacza, że usłyszysz i poczujesz potężny pełnozakresowy dźwięk zgodnie z zamierzeniami reżysera.

Dzięki wysokiej czułości i kompatybilności z 4 i 8 ohm głośnik ES30 zapewnia realistyczną, mocną, i dynamiczną reprodukcję dźwięku z niemal każdego wzmacniacza lub amplitunera — w tym z najnowszych amplitunerów obsługujących dekodowanie Dolby Atmos i DTS:X.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. Cena nie obejmuje podstawek na zdjęciu.

 

Specyfikacja techniczna

Konstrukcja:  2-drożna
Budowa:  Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki:  Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1" (2,54 cm) kopułka wysokotonowa Terylene High-Res
Głośniki średniowysokotonowe: 6 x 3" (7,62 cm) membrana polipropylenowa Dynamic Balance, wzmocniona miką
Bas-refleks:  Tył
Membrana pasywna:  NIE
Impedancja:  8 Ohm
Skuteczność: 89 dB
Pasmo przenoszenia:  70 Hz - 40.000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2.500 Hz
INNE: Impedancja: kompatybilne z wyjściami 4 i 8 ohm
:: Zalecana moc wzmacniacza na kanał: 20 watów - 150 watów
Wysokość: 10.4cm
Szerokość: 62cm
Głębokość: 15.5cm
Waga: 6.4kg
Rozpraszanie: Klasyczne