Polk Audio Signature ES35C Biała Kolumna centralna Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 699,00 zł 1 399,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Polk Audio 

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Signature ES35C

Kolumna głośnikowa centralna Signature S35CE zaprojektowana z myślą o dużym kinie domowym z dźwiękiem surround oraz doskonałych doznaniach muzycznych w Twoim salonie, smukła kolumna centralna Signature S35C kontynuuje tradycję Polk w dostarczaniu produktów o wysokiej wydajności w przystępnej cenie.

Konstrukcja przetworników w technologii Dynamic Balance

Niezależnie od tego, czy aktualizujesz zestaw kina domowego za pomocą zaawansowanej konfiguracji Atmos, czy też po prostu chcesz cieszyć się ulubioną muzyką, Dynamic Balance zapewnia bogaty, czysty, pełno zakresowy dźwięk bez względu na to, czego słuchasz. Ta opatentowana technologia analizuje cały system elektroakustyczny i mechaniczny głośnika, aby uzyskać lepszy dobór materiału i bardziej wydajną geometrię. Wskazuje i eliminuje problemy, które zmniejszają wydajność głośników, zanim staną się one częścią gotowego produktu.

Niestandardowe przetworniki średniotonowe

Wzmocnione miką polipropylenowe membrany z zawieszeniem z gumy butylowej, czterowarstwowe cewki, masywne ceramiczne struktury napędu oraz kształtowane termicznie pałąki z włókna Conex, w połączeniu tworzą przetworniki o wyjątkowo wysokiej wydajności, dla zapewnienia czystego, głębokiego basu, lepszej liniowości, mniejszych zniekształceń oraz większej wytrzymałości.

 

Dane techniczne

Orientacja 

Pionowa/Pozioma

Przetworniki

(1) 1" (2,54 cm) śr. (okrągły) - przetwornik wysokotonowy

(6) 3" (7,62 cm) śr. (okrągły) - przetwornik średnio / niskotonowy

Wysokość 

10,48 cm

Szerokość 

61,98 cm

Głębokość 

15,49 cm

 Waga 

6,35 kg