PIEGA MASTER LINE SOURCE 2 Kolumna Dipolowa Autoryzowany Dealer

  • Kod: 4990
  • Producent: PIEGA
  • szt.
  • 159 999,00 zł 149 999,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

MASTER LINE SOURCE 2

Master Line 2 to mniejsza wersja Master Line, które bez problemu wpasuje się w każdy salon. Konstrukcja ta stanowi rezultat bliskiej współpracy pomiędzy dyrektorem ds. Rozwoju Piega Kurtem Scheuchem oraz projektantem Stephanem Hürlemannem. Podobnie jak jej epicki prototyp, zasada działania kolumny mls 2 również opiera się na zasadzie symetrycznej linii źródłowej. Cztery przetworniki średniotonowe oraz tweetery, zamontowane jeden nad drugim, emitują dźwięk w pionowej, cylindrycznej konfiguracji, oferując nadzwyczajnie czyste i szczegółowe brzmienie.

Soczewka akustyczna z lamelami
Połączone wstęgi głośników średniotonowego i wysokotonowego, określane jako sterowniki źródła liniowego, emitują dźwięk, po pierwsze, bezpośrednio na przód, ponadto, jest emitowany również wstecz zgodnie z charakterystyką dipolową. Dźwięk przekształca się w całkowicie rozproszone pole dźwiękowe za pomocą precyzyjnie skonstruowanej soczewki akustycznej. Dzięki zastosowaniu dyfrakcji i odbicia lamele złożone z malowanych płyt MDF rozprowadzają dźwięk ekspansywnie.

Obudowa bez oscylacji
Aby bezkompromisowo wykorzystać wysoką jakość przetworników i uzyskać całkowity brak zniekształceń, podjęto najwyższe starania, aby wyeliminować wibracje w obudowie. Przetworniki źródeł liniowych są montowane w warstwie aluminiowej o grubości 10 mm, której powierzchnia jest przyklejona do rzeczywistej obudowy, składającej się z kompozytu z płyt MDF i lepkosprężystej folii Idikell - niezwykle solidnej i sztywnej konstrukcji, która zapewnia wsparcie dla dwóch głośników niskotonowych PIEGA, które również zostały opracowane od podstaw i których średnica wynosi 220 mm.

Specyfikacja techniczna:
- Zalecana moc wyjściowa wzmacniacza 20 - 500 Watt
- Czułość 92 db / W / m
- Impedancja 4 omy
- Zakres częstotliwości 20 Hz - 50 kHz
- Zasada działania: Dipolowa, 3-drożny system z soczewką akustyczną
- Głośniki 4 x sterowniki liniowe
- Głośniki niskotonowe 2 x 220 mm UHQD
- Membrany pasywne 2 x 220 mm UHQD
- Połączenie Bi-Wiring / WBT
- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 176 x 32 x 43 cm
- Waga 93 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Piega objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

Kolumny można zamówić w kilku wersjach kolorystycznych!

Cena za sztukę sprzedawane w parach!