PIEGA COAX 511 Kolumna Głośnikowa Autoryzowany Dealer

  • Kod: 4993
  • Producent: PIEGA
  • szt.
  • 20 999,00 zł 19 990,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

COAX 511

Nawet wymagający fani HiFi ze średniej wielkości salonami mogą cieszyć się wyjątkową kulturą dźwiękową naszych współosiowych głośników wysokotonowych. Oprócz wyśmienitej i pozbawionej rezonansów aluminiowej obudowy, głośnik Coax 511 o wysokości 115 cm i szerokości zaledwie 22 cm wyposażony jest w ekskluzywną wstęgę PIEGA i cztery 16-centymetrowe subwoofery, które zapewniają mocną i pełną reprodukcję basów.

TAŚMA WSPÓŁOSIOWA C111

Wszystkie wysokie i średnie częstotliwości są wypromieniowywane ze źródła punktowego, dzięki czemu docierają do słuchacza prawidłowo w fazie.

 

CZTERY SUBWOOFERY

Niezwykle mocny bas Coax 511 zawdzięcza dużej powierzchni membrany. Dwa subwoofery są aktywnie napędzane, a pozostałe dwie membrany są pasywnie oscylowane.

 

TIM

Specjalnie opracowane przez PIEGA moduły poprawiające napięcie (TIM) zapewniają całej obudowie kontrolowane napięcie, a tym samym zapobiegają nawet najmniejszym drganiom.

 
 

SZAFKI ALUMINIOWE

Aluminium jest idealnym materiałem na kolumny głośnikowe dzięki swoim wyjątkowym właściwościom akustycznym i eleganckiemu wyglądowi.

 

ELEGANCKI WYGLĄD

Wysoce elegancki design z zaokrągloną obudową z tyłu jest ponadczasowy i stanowi oszałamiający efekt wizualny w każdym salonie.

 

NAJWYŻSZEJ KLASY SYSTEM ŚREDNIOTONOWY

Filigranowe i niewiarygodnie lekkie folie wstęgi Coax mają znacznie większą powierzchnię i wymagają mniej ruchu niż membrany konwencjonalnych głośników wysokotonowych średniotonowych. To sprawia, że ​​Coax 511 brzmi niesamowicie przewiewnie, dynamicznie i impulsywnie. Zapewnia również, że częstotliwości emitowane przez wstęgę koncentryczną zawsze dochodzą w fazie, niezależnie od pozycji odsłuchu. Dlatego głośniki PIEGA Coax brzmią „dobrze” w każdym pomieszczeniu.

WPROWADZAMY OBJĘTOŚĆ DO TWOJEGO SALONU

Znamy swoje mocne strony. Ale także innych. Głośniki niskotonowe renomowanego producenta obudów SEAS oferują potężną reprodukcję basów najwyższej klasy. Ten głośnik oferuje cztery woofery 160 mm. Dwa z nich są aktywnie napędzane przez podłączony wzmacniacz, podczas gdy pozostałe dwa są pasywnymi radiatorami i pomagają Coax 511 w tworzeniu harmonijnej i głębokiej reprodukcji basów.

DANE TECHNICZNE

ZALECANA MOC WZMACNIACZA
20-250 watów
WRAŻLIWOŚĆ
90 db / W / m
IMPEDANCJA
4 omy
ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI
32 Hz - 50 kHz
WYMIARY
Wys. 115 cm x szer. 22 cm x gł. 25 cm
WAGA
32 kg
ZASADA PROJEKTOWANIA
3-drożny system głośników podłogowych
EKWIPUNEK
2 x 160 mm UHQD, 2 x 160 mm membrany pasywne UHQD, 1 x C111 Taśma koncentryczna
ZNAJOMOŚCI
Złącza typu Bi-Wiring / PIEGA Multi
WERSJE
Obudowa z polerowanego aluminium, osłona głośnika ze srebrnej tkaniny. Obudowa z anodowanego na czarno aluminium, osłona głośnika z czarnej tkaniny. Obudowa z białym lakierem, osłona głośnika z białej tkaniny.
 
Cena za sztukę sprzedawane w parach!