PIEGA COAX 311 Kolumna Głośnikowa Autoryzowany Dealer

  • Kod: 4994
  • Producent: PIEGA
  • szt.
  • 12 999,00 zł 11 990,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

PIEGA COAX 311

Kompaktowy głośnik Coax 311 to doskonała alternatywa dla głośników podłogowych i można go dyskretnie umieścić na półce. Współosiowa wstęga PIEGA obejmuje cały zakres średnich i wysokich częstotliwości, a 16 cm głośnik niskotonowy zapewnia solidną podstawę basową. Głośnik regałowy spełniający najwyższe oczekiwania.

TAŚMA KONCENTRYCZNA

Współosiowa wstęga C111 - Wszystkie częstotliwości wysokie i średnie są wypromieniowywane ze źródła punktowego, dzięki czemu prawidłowo docierają do słuchacza w fazie.

 

SUBWOOFER 16 CM

Duża powierzchnia membrany o średnicy 16 cm umożliwia głośnikowi Coax 311 dostarczanie mocnych basów.

 
 

SZAFKI ALUMINIOWE

Aluminium jest idealnym materiałem na kolumny głośnikowe dzięki swoim wyjątkowym właściwościom akustycznym i eleganckiemu wyglądowi.

 

ELEGANCKI WYGLĄD

Wysoce elegancki design z zaokrągloną obudową z tyłu jest ponadczasowy i stanowi oszałamiający efekt wizualny w każdym salonie.

 

NAJWYŻSZEJ KLASY GŁOŚNIKOWY SYSTEM ŚREDNI

Filigranowe i niewiarygodnie lekkie folie wstęgi Coax mają znacznie większą powierzchnię i wymagają mniej ruchu niż membrany konwencjonalnych głośników wysokotonowych średniotonowych. To sprawia, że ​​Coax 311 brzmi niesamowicie przewiewnie, dynamicznie i impulsywnie. Zapewnia również, że częstotliwości emitowane przez wstęgę koncentryczną zawsze dochodzą w fazie, niezależnie od pozycji odsłuchu. Dlatego głośniki PIEGA Coax brzmią „dobrze” w każdym pomieszczeniu.

WPROWADZAMY OBJĘTOŚĆ DO TWOJEGO SALONU

Znamy swoje mocne strony. Ale także innych. Głośniki niskotonowe renomowanego producenta obudów SEAS oferują potężną reprodukcję basów najwyższej klasy. Ten głośnik jest wyposażony w głośnik niskotonowy UHQD 160 mm.

DANE TECHNICZNE

ZALECANA MOC WZMACNIACZA
20-200 watów
WRAŻLIWOŚĆ
90 db / W / m
IMPEDANCJA
4 omy
ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI
35 Hz - 50 kHz
WYMIARY
Wys. 41 cm x szer. 22 cm x gł. 25 cm
WAGA
15 kg
ZASADA PROJEKTOWANIA
3-drożny system głośnikowy podstawkowy
EKWIPUNEK
1 x 160 mm UHQD, 1 x C111 koncentryczna taśma
ZNAJOMOŚCI
Złącza typu Bi-Wiring / PIEGA Multi
WZORY
Obudowa z polerowanego aluminium, osłona głośnika ze srebrnej tkaniny. Obudowa z anodowanego na czarno aluminium, osłona głośnika z czarnej tkaniny. Obudowa z białym lakierem, osłona głośnika z białej tkaniny.
 
Cena za sztukę, sprzedawane w parach!