ONKYO TX-8220 Srebrny Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 590,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue
Amplituner ONKYO TX-8220S Srebrny

Firma Onkyo wprowadza na rynek w Polsce uniwersalny amplituner stereo model TX-8220. Urządzenie posiada w pełni analogową amplifikację zapewniającą wytrzymałość na niskie impedancje obciążenia i generującą prądy wyjściowe o wysokich wartościach. Oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku znacznie lepszą niż ta jaką mogła by sugerować jego cena.

Amplituner TX-8220 jest urządzeniem na wskroś nowoczesnym. Posiada tuner DAB+ pozwalający cieszyć się użytkownikowi z radia nadawanego w postaci cyfrowej. Oferuje ono jakość dźwięku zbliżoną do tej do jakiej przyzwyczaiła nas płyta CD. Odbiór stacji pozbawiony jest zakłóceń, szumów i zniekształceń. Oprócz odbioru w technologii DAB+, można także skorzystać z tradycyjnej analogowej modulacji częstotliwości (FM z RDS) i zapisać w pamięci urządzenia do 40 stacji.
   

Dla miłośników transmisji bezprzewodowej, amplituner Onkyo wyposażony jest w technologię Bluetooth w wersji 4.1(A2DP/AVRCP). Wystarczy sparować urządzenie ze smartfonem, tabletem lub PC by móc cieszyć się ukochaną muzyką w bardzo dobrej jakości. Po sparowaniu, amplituner może ustawiać się automatycznie na wejście Bluetooth jak tylko rozpoczniesz wysyłanie sygnału.

Onkyo TX-8220 wyposażony jest w dwa wejścia cyfrowe (TOSLINK i koaksjalne) pozwalające podłączyć telewizor lub odtwarzacz Blu-ray/konsola gier. Dodatkowo możesz korzystać z czterech wejść analogowych i z wejścia gramofonowego współpracującego z wkładkami MM. Dostępne jest także stereofoniczne wyjście liniowe „Line Out”.

W gestii użytkownika pozostaje dodatkowo: regulacja barwy tonu (niskie/wysokie), balansu, podłączenie dwóch par kolumn głośnikowych i nagłośnienie dodatkowego pomieszczenia, czy możliwość zastosowania zewnętrznego subwoofera co z pewnością zwiększy ilość i głębokość niskich tonów.
Moc dynamiczna na kanał (6 ohm) [W] 100
Moc muzyczna (tryb dookólny) 200 W
Moc znamionowa RMS (tryb dookólny) [W] 200
Głębokość [cm] 32.8
Szerokość [cm] 43.5
Waga [kg] 7
Wysokość [cm] 14.95
Zasilanie 230 V, 50 Hz
Certyfikat Apple  Nie
Funkcje dodatkowe Tryb Direct, WRAT
Korektor dźwięku  Tak
Radio FM, DAB, DAB+
Radio internetowe  Nie
Regulacja tonów niskich/wysokich  Tak
Wi-Fi  Nie

AirPlay

 Nie
Bluetooth  Tak
DLNA  Nie
Kolor obudowy Srebrny
Wyposażenie Pilot
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Filtr loudness (kontur)  Nie
Liczba kanałów 2
Pobór mocy (tryb czuwania) [W] 0.4
Pobór mocy (tryb włączenia) [W] 160

Złącze Ethernet (LAN)

 Nie
Liczba złączy coaxialnych 1
Liczba złączy HDMI  Nie
Liczba złączy liniowych audio 5/1
Liczba złączy optycznych 1
Pozostałe wejścia/wyjścia Phono MM
Wyjście pre-out  Tak
Wyjście słuchawkowe  Tak
Złącze USB  Nie