NEBULA APOLLO Projektor inteligentny Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 999,00 zł 1 899,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

NEBULA APOLLO Projektor inteligentny

Projektor inteligentny APOLLO marki NEBULA, to świetna propozycja dla tych, którzy poszukują niezawodnego, a zarazem funkcjonalnego modelu. Jest to urządzenie, które zapewnia najwyższy komfort obsługi. Dzięki niemu standard rozrywki wzniesie się na zupełnie nowy poziom. 

Opisywany model zapewnia proste i przyjemne sterowanie, co przekłada się na ponadprzeciętny komfort obsługi. Opinie użytkowników potwierdzają, że prezentowany sprzęt jest bezawaryjny i przystosowany do najbardziej intensywnej eksploatacji.

 

Płynne sterowanie

 

Opisywany inteligentny projektor posiada dotykowy panel, dzięki któremu wybór odpowiedniej funkcji nie będzie żadnym wyzwaniem. Jest on niezwykle czuły, dzięki czemu urządzenie sprawnie reaguje na ruch użytkownika.

 

Możemy swobodnie poruszać się po menu, co stanowi sporą zaletę. Omawiany model sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go na konferencji lub prezentacji biznesowej. Wszystko zależy od osobistych potrzeb.

 

Wyrazisty obraz

 

Projektor inteligentny APOLLO marki NEBULA opiera swoje działanie na innowacyjnych technologiach. To właśnie dzięki temu obraz jest wyrazisty, a jednocześnie nasycony. Możemy dostrzec nawet najmniejsze detale.

 

Nie ma znaczenia, czy odtwarzamy film, serial, czy teledysk. Niewątpliwym plusem jest możliwość wykorzystania wielu różnych źródeł. Nie ma przeciwwskazań do tego, aby odtwarzać pliki z serwisów internetowych, takich jak np. YouTube.

Specyfikacja techniczna:

  • płynne sterowanie dotykowe: przeglądaj swoją rozrywkę z najwyższą precyzją, dzięki panelowi dotykowemu Apollo daje możliwość łatwego poruszania się po menu i nie tylko, bezpośrednio z urządzenia
  • klarowny obraz: zobacz każdy szczegół ulubionych filmów, programów, gier i nie tylko w niezwykłej jasności dzięki lampie DLP 200 ANSI lumenów Apollo i rozszerzającemu się obrazowi o przekątnej 100 cali.
  • ulepszony czas odtwarzania: Apollo zapewnia 4 godziny odtwarzania wideo na jednym ładowaniu, co wystarcza na upijanie się Netflixem o północy
  • Android 7.1: pobierz i przesyłaj strumieniowo YouTube, Netflix, Hulu i inne bezpośrednio do Apollo bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń