MoFi Electronics Super HeavyWeight Champion Autoryzowany dealer

  • szt.
  • 2 399,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Super HeavyWeight Champion

Masz duży, ciężki gramofon? Rekordowa waga Super HeavyWeight Champion firmy Mobile Fidelity została stworzona dla Ciebie i zapewnia techniczny nokaut. Opracowany we współpracy z inżynierami Harmonic Resolution Systems, kompatybilny nawet z najbardziej masywnymi talerzami. Oprócz doskonałego połączenia, Super HeavyWeight Champion dosłownie odprowadza hałas z rowka od rysika, słyszalnie poprawiając wyrazistość i siłę uderzenia. To prawda: Super Heavyweight Champion działa jak urządzenie rozpraszające hałas, które eliminuje rezonans, podnosi rozdzielczość i poprawia stabilność - atuty, które przekładają się na większą dynamikę, mocniejsze podstawy instrumentalne i lepszą definicję. Zaakceptuj jego cięższą masę w porównaniu z jego czcigodnym rodzeństwem, Super HeavyWeight.

Podobnie jak w przypadku gramofonów, wkładek oraz elektroniki, tak i w tym przypadku udział w projektowaniu elementów antyrezonansowych oraz antywibracyjnych miał ekspert w tej dziedzinie - Jim Baker z firmy Harmonic Resolution Systems (HRS) zajmującej się meblami oraz podstawami pod sprzęt. Brał on udział w przygotowaniu izolacji naszych gramofonów, jak również przygotował dociski oraz podstawy pod kolumny i elektronikę.

Zaprojektowany z zastrzeżonego polimeru HRS wybranego ze względu na jego właściwości pochłaniające hałas, Super HeavyWeight Champion ma starannie dobraną masę, która nigdy nie będzie obciążać silnika, zawieszenia ani łożyska gramofonu. Zbudowany z obrobionej maszynowo aluminiowej powłoki zewnętrznej, jest łatwy do uchwycenia. A uniwersalna konstrukcja bez gwintu sprawia, że ​​jest prosty i szybki w użyciu. Dla większego bezpieczeństwa Super HeavyWeight Champion ma miękki polimerowy spód, który nie uszkodzi płyty winylowej.