Koss BT190I CZARNY Autoryzowany Dealer

  • Kod: 10881
  • Producent: Koss
  • szt.
  • 162,00 zł
  • Oblicz

Koss BT190i

Koss BT190i to niemal idealne słuchawki douszne. Dzięki technologii Wirelss Bluetooth® FitBuds dostarczają wysokiej jakości, bezprzewodowy dźwięk, doskonale sprawdzając się podczas aktywności sportowych. Funkcjonalność modelu zwiększają obudowy odporne na pot oraz unikatowa konstrukcja wkładek dousznych. Drugi z elementów sprawia, że muzyka porusza się wraz z tobą nawet podczas najintensywniejszych ćwiczeń.

KOSS BT190i zblizenie

Model BT190i jest niezwykle łatwy w użytkowaniu. Wbudowany pilot zdalnego sterowania wyróżnia się intuicyjną obsługą i pozwala w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i regulacją głośności. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik może także prowadzić rozmowy telefoniczne, pozostając w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi nawet podczas treningu.

KOSS BT190i przyciski

 

Projektanci wyposażyli słuchawki BT190i w pojemny akumulator litowo-jonowy. Jego pełne naładowanie zapewnia energię na ok. sześć godzin słuchania muzyki i aż 80 godzin w trybie czuwania. Komfort użytkowania zwiększają miękkie silikonowe wkładki douszne. Szczelnie dopasowując się do uszu, blokują zewnętrzny hałas i ograniczają możliwość „uciekania” dźwięku na zewnątrz. Słuchawki dostarczane są z wkładkami w trzech rozmiarach (S, M i L). Atutem modelu BT190i są także liczne wersje kolorystyczne – wybierz wersję, która najlepiej pasuje do twojego sportowego stroju.

 

KOSS BT190i elementy

KOSS BT190i woda

 

Model nie jest objęty dożywotnią gwarancją KOSS.

 

DANE TECHNICZNE
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Pasmo przenoszenia (Hz) 20-20,000
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
OGÓLNE
Inne 6 godz. odtwarzania muzyki i 80 godz. w trybie standby po jednym ładowaniu