Focal VESTIA N°4 Kolumny Podłogowe Jasne Drewno Para Autoryzowany Dealer

  • Kod: 315
  • Producent: Focal

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 13 678,10 zł brutto
  • Para
  • 14 398,00 zł / Para
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Focal

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Focal - Sklep muzyczny Supersound

 

Focal VESTIA N°4 (PARA)

 

Focal Vestia N°4 jest doskonałym 3-drożnym głośnikiem hi-fi, zarówno ekspresyjnym jak i eleganckim. Jego dwa 21cm głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber zapewniają niezwykle głęboki i plastyczny bas. Głośnik wysokotonowy TAM z odwróconą kopułką w kształcie litery "M" zapewnia niezwykle delikatne i precyzyjne tony wysokie, co pozwala na długotrwałe słuchanie muzyki w wysokiej jakości. Głośnik średniotonowy, również z membraną Slatefiber, zapewnia wyrafinowanie i neutralność dźwięku. Wreszcie, pochylone podstawki głośników dla Time Alignment pozwalają uzyskać scenę dźwiękową skupioną na słuchaczu, dla jeszcze bardziej wciągającego dźwięku.
Dzięki możliwości wyboru harmonijnego i wyrafinowanego wykończenia - czarny lub biały panel przedni z efektem skóry oraz panele boczne Black High Gloss, Dark Wood lub Light Wood - głośniki te można łatwo zainstalować w każdym wnętrzu. Zostały zaprojektowane dla wszystkich miłośników muzyki i bezproblemowo wkomponowują się w pomieszczenia o powierzchni od 25m².
 
 

DŹWIĘK FOCAL

 

 

Szczegółowy dźwięk

 
MEMBRANA SLATEFIBER
 
Technologia Slatefiber, wyłącznie w marce Focal, polega na zastosowaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych, nałożonych jak kanapka pomiędzy dwiema warstwami termoplastycznego polimeru. W swoim dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie nietkanych włókien węglowych, wszystkich skierowanych w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność, lepsze tłumienie, ale i lekkość - trzy "esencje" przetwornika głośnikowego. Membraba Slatefiber jest produkowana we Francji w zakładach Focal.
 

Wybitna góra

 
GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY W KSZTAŁCIE LITERY 'M' Z ODWRÓCONĄ KOPUŁKĄ
Ten głośnik wysokotonowy składa się z odwróconej kopułki stożkowej, wykonanej ze stopu Aluminium/Magnezu i uformowanej w słynny kształt "M". Ten profil nadaje mu większą sztywność, redukując zniekształcenia, z szerszym kątem dyfuzji. Dostarcza jeszcze delikatniejszych wysokich tonów. Również wykonany we Francji w warsztatach Focal.
 

Obejmujący bas

 
OTWORY BASS-REFLEX
Głośniki Vestia posiadają otwór Bass-Reflex umieszczony z przodu w celu uzyskania lepszego uderzenia dźwięku dochodzącego z przodu kolumny. Umieszczono również otwór z tyłu w celu uzyskania głębszego basu. Takie rozwiązanie zwiększa głębię sceny dźwiękowej.
 
 
 

Specyfikacja:

 

Typ głośnika: 3-drożny głośnik podłogowy typu bass-reflex
Przetworniki głośnikowe:
2 x 8 1/4" (21 cm) przetwornik niskotonowy z membraną Slatefiber
6 1/2" (16,5 cm) przetwornik średnitonowy z membraną Slatefiber
1" (25 mm) tweeter z odwróconą kopułką TAM z Al/Mg
Czułość (2.83V/1m): 92 dB
Pasmo przenoszenia (+/-3dB): 47Hz - 30kHz
Nominalna impedencja: 8 Ω
Minimalna impedencja: 2,6 Ω
Rekomendowana moc amplitunera: 40-350 W
Częstotliwość zwrotnicy: 280Hz / 2 800 Hz
Wymiary: 30,4 x 43 x 112,6cm
Waga: 31,5 kg