Focal VESTIA N°3 Kolumny Podłogowe Ciemne Drewno Para Autoryzowany Dealer

  • Kod: 6887
  • Producent: Focal

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12 398,00 zł brutto
  • Para
  • Rabat: -619,90 zł
  • 11 778,10 zł / Para
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Focal

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Focal - Sklep muzyczny Supersound

 

Focal VESTIA N°3 (PARA)

 

Focal Vestia N°3 to smukły, 3-drożny głośnik podłogowy typu bass-reflex, zapewniający doskonałe brzmienie. Podążając śladami modelu Aria 936, oferuje liniowy dźwięk i wyjątkową neutralność. Imponująca dynamika dostarczana przez trzy głośniki basowe z membraną z włókna Slatefiber pozwala na zaprezentowanie tego, co najlepsze w kinie domowym i Hi-Fi. Tymczasem wysokie tony są wzmocnione przez kolejną technologię Focal - odwróconą kopułkę TAM w kształcie litery 'M'. Wreszcie, pochylone podstawki głośników umożliwiają uzyskanie sceny dźwiękowej skupionej na słuchaczu (Time Alignment), dla jeszcze głębszego zanurzenia w dźwięku i większych emocji.

 

Zainspirowana czystym dziedzictwem głośników podstawkowych Focal Vestia N°1 łączy finezję z kompaktową konstrukcją, oferując jednocześnie szczegółowe wrażenia słuchowe. Ten 2-drożny głośnik typu bass-reflex łączy w sobie technologie Focal, takie jak membrana Slatefiber z włóknami węglowymi pochodzącymi z recyklingu oraz głośnik wysokotonowy TAM z odwróconą kopułką w kształcie litery "M", aby wzmocnić wysokie tony. Kolumny wyprodukowane zostały we francuskich zakładach Focal.

Dzięki możliwości wyboru harmonijnego i wyrafinowanego wykończenia - czarny lub biały panel przedni z efektem skóry oraz panele boczne Black High Gloss, Dark Wood lub Light Wood - głośniki te można łatwo zainstalować w każdym wnętrzu. Zostały zaprojektowane dla wszystkich miłośników muzyki i bezproblemowo wkomponowują się w pomieszczenia o powierzchni do 30m².

 
 

 

DŹWIĘK FOCAL

 

 

 

Szczegółowy dźwięk

 

MEMBRANA SLATEFIBER

Technologia Slatefiber, wyłącznie w marce Focal, polega na zastosowaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych, nałożonych jak kanapka pomiędzy dwiema warstwami termoplastycznego polimeru. W swoim dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie nietkanych włókien węglowych, wszystkich skierowanych w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność, lepsze tłumienie, ale i lekkość - trzy "esencje" przetwornika głośnikowego. Membraba Slatefiber jest produkowana we Francji w zakładach Focal.

 

Wybitna góra

 

GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY W KSZTAŁCIE LITERY 'M' Z ODWRÓCONĄ KOPUŁKĄ

Ten głośnik wysokotonowy składa się z odwróconej kopułki stożkowej, wykonanej ze stopu Aluminium/Magnezu i uformowanej w słynny kształt "M". Ten profil nadaje mu większą sztywność, redukując zniekształcenia, z szerszym kątem dyfuzji. Dostarcza jeszcze delikatniejszych wysokich tonów. Również wykonany we Francji w warsztatach Focal.

 

Obejmujący bas

 

OTWORY BASS-REFLEX

Głośniki Vestia posiadają otwór Bass-Reflex umieszczony z przodu w celu uzyskania lepszego uderzenia dźwięku dochodzącego z przodu kolumny. Umieszczono również otwór z tyłu w celu uzyskania głębszego basu. Takie rozwiązanie zwiększa głębię sceny dźwiękowej.

 

Specyfikacja:

Typ głośnika: 3-drożny głośnik podłogowy typu bass-reflex
Przetworniki głośnikowe:
3 x 6 1/2" (16,5 cm) przetwornik niskotonowy z membraną Slatefiber
6 1/2" (16,5 cm) przetwornik średnitonowy z membraną Slatefiber
1" (25 mm) tweeter z odwróconą kopułką TAM z Al/Mg
Czułość (2.83V/1m): 92 dB
Pasmo przenoszenia (+/-3dB): 42Hz - 30kHz
Nominalna impedencja: 8 Ω
Minimalna impedencja: 2,9 Ω
Rekomendowana moc amplitunera: 40-300 W
Częstotliwość zwrotnicy: 280Hz / 3 100 Hz
Wymiary: 25.6 x 37.5 x 112.2cm
Waga: 26,5 kg