Focal VESTIA N°2 Kolumny Podłogowe Czarne Para Autoryzowany Dealer

  • Kod: 6892
  • Producent: Focal

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 9 598,00 zł brutto
  • Para
  • 11 998,00 zł / Para
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Focal

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Focal - Sklep muzyczny Supersound

 

Focal VESTIA N°2 (PARA)

 

 

Vestia N°2 to 3-drożny głośnik podłogowy typu bass-reflex, łączący elegancję stonowanego wzornictwa z finezją nowoczesnego głośnika wysokiej wierności. Łączy w sobie technologie Focal, takie jak stożek Slatefiber wykonany z przetworzonych włókien węglowych we francuskiej fabryce Focal oraz odwróconą kopułkę TAM w kształcie litery 'M', która wzmacnia wysokie tony. Dzięki pochylonym podstawkom głośników scena dźwiękowa może być skupiona na słuchaczu (Time Alignment), co zapewnia jeszcze głębsze zanurzenie i emocje.

Dzięki możliwości wyboru harmonijnego i wyrafinowanego wykończenia - czarny lub biały panel przedni z efektem skóry, panele boczne Black High Gloss, Dark Wood lub Light Wood - głośniki te można łatwo wkomponować w każde wnętrze. Vestia N°2 jest idealna do pomieszczeń o powierzchni od 20m², z zalecaną odległością odsłuchu 3m. Może być połączona z subwooferem SUB 600P, aby uzyskać jeszcze bardziej wydajny system i wszechogarniający bas.

 

 
 

 

DŹWIĘK FOCAL

 

 

 

Szczegółowy dźwięk

MEMBRANA SLATEFIBER

Technologia Slatefiber, wyłącznie w marce Focal, polega na zastosowaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych, nałożonych jak kanapka pomiędzy dwiema warstwami termoplastycznego polimeru. W swoim dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie nietkanych włókien węglowych, wszystkich skierowanych w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność, lepsze tłumienie, ale i lekkość - trzy "esencje" przetwornika głośnikowego. Membraba Slatefiber jest produkowana we Francji w zakładach Focal.

 

Wybitna góra

 

GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY W KSZTAŁCIE LITERY 'M' Z ODWRÓCONĄ KOPUŁKĄ

Ten głośnik wysokotonowy składa się z odwróconej kopułki stożkowej, wykonanej ze stopu Aluminium/Magnezu i uformowanej w słynny kształt "M". Ten profil nadaje mu większą sztywność, redukując zniekształcenia, z szerszym kątem dyfuzji. Dostarcza jeszcze delikatniejszych wysokich tonów. Również wykonany we Francji w warsztatach Focal.

Obejmujący bas

OTWORY BASS-REFLEX

Głośniki Vestia posiadają otwór Bass-Reflex umieszczony z przodu w celu uzyskania lepszego uderzenia dźwięku dochodzącego z przodu kolumny. Umieszczono również otwór z tyłu w celu uzyskania głębszego basu. Takie rozwiązanie zwiększa głębię sceny dźwiękowej.

 

Specyfikacja:

Typ głośnika: 3-drożny głośnik podłogowy typu bass-reflex
Przetworniki głośnikowe:
2 x 6 1/2" (16,5 cm) przetwornik niskotonowy z membraną Slatefiber
6 1/2" (16,5 cm) przetwornik średnitonowy z membraną Slatefiber
1" (25 mm) tweeter z odwróconą kopułką TAM z Al/Mg
Czułość (2.83V/1m): 91,5 dB
Pasmo przenoszenia (+/-3dB): 47Hz - 30kHz
Nominalna impedencja: 8 Ω
Minimalna impedencja: 3 Ω
Rekomendowana moc amplitunera: 40-250 W
Częstotliwość zwrotnicy: 280Hz / 2 800 Hz
Wymiary: 25.6 x 37.1 x 101.2cm
Waga: 22 kg