DALI OPTICON 8 MK2 Czarne Kolumny Stereo Autoryzowany Dealer

  • Kod: 1212
  • Producent: Dali
  • szt.
  • 7 499,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem DALI

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Znalezione obrazy dla zapytania: dali logo

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

 

Duży, wolnostojący OPTICON 8 MK2 jest siłą napędową nowej serii OPTICON. Łączy on w sobie dwie podwójne, 8-calowe membrany z włókna drzewnego z 6½-calowym przetwornikiem średniotonowym - wszystkie wyposażone w opatentowany system magnesów SMC.

OPTICON 8 MK2, dzięki swoim rozmiarom i prawdziwemu trójdrożnemu formatowi, oferuje poziom wydajności niedostępny dla żadnego innego modelu OPTICON. Łączy on w sobie ogromne możliwości w zakresie pasma niskich częstotliwości, możliwości głośności i precyzyjnej dynamiki z niezwykłą szczegółowością i przejrzystością, które wynikają z zastosowania dedykowanego przetwornika średniotonowego. Wysokie częstotliwości z hybrydowego głośnika wysokotonowego są wyraźnie detaliczne i szczegółowe, a jednocześnie płynne i nieskończenie łatwe do słuchania.

OPTICON 8 MK2 oferuje szeroki zakres niskich częstotliwości, który nadaje się do instalacji w dużych przestrzeniach odsłuchowych z większymi odległościami od ścian pomieszczenia.

Produkcja OPTICON MK2 pozostaje w pełni duńska - tak jak w przypadku serii MK1. Zbudowany w naszej fabryce w Danii; z komponentów wyprodukowanych we własnym zakresie lub pochodzących od najlepszych wyspecjalizowanych producentów.

OPTICON 8 MK2 jest dostępny w kolorach: Satin Black i Tobacco Oak.