DALI OPTICON 6 MK2 Czarne Kolumny Stereo Autoryzowany Dealer

  • Kod: 6022
  • Producent: Dali
  • szt.
  • 4 299,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem DALI

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

Znalezione obrazy dla zapytania: dali logo

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

 

Smukły, podłogowy OPTICON 6 MK2 jest punktem wejścia w serii OPTICON MK2 dla renomowanego hybrydowego głośnika wysokotonowego DALI z miękką kopułką i wstęgą.

OPTICON 6 MK2 oferuje poziom brzmienia niedostępny w żadnym innym modelu OPTICON. Łączy on w sobie ogromne pasmo niskich częstotliwości, potencjał głośności i dokładność dynamiczną z niezwykłą szczegółowością i przejrzystością, która wynika z zastosowania dedykowanego przetwornika średniotonowego. Wysokie częstotliwości pochodzące z hybrydowego głośnika wysokotonowego są wyraźnie szczegółowe i pouczające, a jednocześnie gładkie i nieskończenie przyjemne w odsłuchu.

OPTICON 6 MK2 oferuje rozszerzony profil niskich częstotliwości, który jest odpowiedni do instalacji w dużych przestrzeniach odsłuchowych z bardziej odległymi granicami pomieszczenia.

Produkcja OPTICON MK2 pozostaje w pełni duńska - tak jak w przypadku serii MK1. Zbudowany w naszej fabryce w Danii, z komponentów produkowanych na miejscu lub pozyskiwanych od najlepszych wyspecjalizowanych producentów lokalnych i zagranicznych.

OPTICON 6 MK2 jest dostępny w kolorach Satin Black, Satin White i Tobacco Oak.