Cornered Audio C3 Głośnik Narożny HI-FI Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 799,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Cornered Audio C3 Głośnik Narożny HIFI

 

Głośniki narożne CORNERED AUDIO umożliwiają bardzo elegancki montaż w narożniku ścian lub ściany i sufitu. Punkty montażowe są integralną częścią konstrukcji, dyskretnie ukryte za przednią maskownicą. Dzięki czemu za głośnikiem nie ma potrzeby umiejscawiać jakiegokolwiek wspornika a efektem tego jest dokładne przyleganie do płaszczyzny ścian. Oczywiście umieszczenie jest dowolne, pionowo w rogach lub poziomo między ścianą a sufitem.

Wykonane z wytłaczanego aluminium obudowy są bardziej zwarte niż podobna konstrukcja z drewna, ponadto aluminiowa obudowa działa jak duża powierzchnia chłodząca, co znacznie obniża kompresję mocy i pozwala uzyskać większą dynamikę nawet przy bardzo wysokiej głośności. Pomimo niedużych wymiarów nie straszne są im wzmacniacze audio dużej mocy.

 

Instalacja narożna CORNERED AUDIO

 

C3 to bardzo kompaktowy dwudrożny głośnik z obudową ABS i przegrodą MDF, który pokrywa pełny zakres częstotliwości. 4-calowy głośnik niskotonowy zapewnia dużą amplitudę, co przekłada się na bardzo dobrą jakość basów i średnich tonów. Szeroka i jednolita charakterystyka promieniowania pozwala na uzyskanie dobrej dystrybucji dźwięku w pomieszczeniu nawet z niewielką ilością głośników. Kombinując 2 lub 3 głośniki, uzyskujemy charakterystykę promieniowania wynoszącą odpowiednio 180° lub 270°. Wysokotonowy (1 cal) jest chłodzony magnetycznie olejem, co zapewnia wyjątkową dynamikę i klarowność dźwięku. Kabel głośnikowy biegnie ukryty wewnątrz obudowy i jest przymocowany do przegrody MDF. Punkty mocowania są zintegrowane z obudową, dzięki czemu można ją montować poziomo lub pionowo bez dodatkowych uchwytów. C3 jest idealnym rozwiązaniem do tła dźwiękowego w kawiarniach, barach i bistro, a także jako eleganckie rozwiązanie dźwiękowe dla wymagających sal sprzedaży i designu konferencyjnego.

 

 

 

Specyfikacja: 

Moc nominalna (wg IEC268): 80 Watt
Moc szczytowa: 320 Watt
Czułość (2,83V/1m): 86 dB
Maksymalny SPL, długo-czasowy: 105 dB
Maksymalny SPL, szczytowy: 111 dB
Pasmo przenpszenia: 70 – 25.000 Hz
Impedancja: 8 Ohm
Głośnik niskotonowy: 4” 
Głośnik wysokotonowy: 1” kopułka z jedwabiu
Konstrukcja obudowy: ABS
Wymiary (W x S x G): 371 x 174 x 124 mm
Waga: 2,7 kg

 


Podana cena za sztukę, sprzedawane w parach !