Beyerdynamic DT 990 PRO Black Edition 250 ohm Słuchawki Studyjne Wysyłka 24H

  • szt.
  • 749,00 zł 639,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Profesjonalne słuchawki Beyerdynamic DT990 Pro

 

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

W słuchawkach Beyerdynamic DT 990 PRO 250 Ohm usłyszysz wszystko to, co powinieneś wychwycić z muzyki. Szczegółowy dźwięk, idealny balans oraz różnorodność wysokich i niskich dźwięków sprawiają, że produkt ten spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki.

 

STUDYJNE ZASTOSOWANIE

Impedancja 250 Ohm sprawia, że prezentowane słuchawki nauszne znakomicie sprawdzają się w profesjonalnych zastosowaniach. Z powodzeniem możesz korzystać z nich w studio nagraniowym, monitorować muzykę, miksować ją i wykonywać szereg innych zadań ze świadomością, że słyszysz pełną gamę dźwięków.

 

ZAUFANIE PROFESJONALISTÓW

Z modelu Beyerdynamic DT 990 PRO chętnie korzystają osoby na co dzień zajmujące się muzyką i nagłośnieniem – producenci muzyczni, realizatorzy dźwięku czy nadawcy. Zaufanie profesjonalistów to najlepsza rekomendacja tego sprzętu!

 

WYGODA NOSZENIA

Choć prezentowane słuchawki nauszne są zaawansowane i przez to dość duże, ważą bardzo niewiele. W związku z tym wielogodzinne użytkowanie urządzenia nie będzie dla Ciebie męczące – możesz nosić je przez cały dzień, ledwie odczuwając ich ciężar.

 

MOŻLIWOŚĆ WYMIANY CZĘŚCI

Beyerdynamic DT 990 PRO  to urządzenie, z którego możesz korzystać latami. Nawet jeśli któryś z elementów zużyje się lub ulegnie uszkodzeniu, nie oznacza to konieczności kupowania nowych słuchawek. Do tego modelu dostępne są bowiem części wymienne, więc możliwa jest jego ewentualna naprawa.

 

DŁUGI PRZEWÓD

Podczas używania nausznych słuchawek przewodowych chcesz mieć jak największą swobodę ruchów? W takim razie wybierz prezentowany model, wyposażony w kabel o długości 3 m.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Typ słuchawek nauszne
Typ podłączenia przewodowe
Przeznaczenie do TV/Hi-Fi
FUNKCJE   
Mikrofon nie
Regulacja głośności nie
Aktywna redukcja szumów (ANC) nie
Informacje dodatkowe  elastyczny pałąk na głowę, aksamitne, miękkie wkładki uszne
CHARAKTERYSTYKA   
Pasmo przenoszenia 5 - 35000 Hz
Dynamika (SPL) 96 dB
Impedancja 250 Ω
PARAMERTY FIZYCZNE   
Budowa słuchawek nauszne, otwarte
Długość przewodu 3 m
Złącze jack 3,5 mm, jack 6,3 mm
Składana konstrukcja nie
Kolor  czarny
Waga  250 g