BANG & OLUFSEN Beoplay HX Złote Słuchawki Bezprzewodowe Autoryzowany Dealer

 • szt.
 • 2 499,00 zł 1 999,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 

Twój dźwięk. Twoja przestrzeń.

Dzięki najnowszej generacji adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu słuchawki Beoplay HX skutecznie usuwają hałas z otoczenia. Wysokiej jakości materiały i ściśle dopasowana konstrukcja zapewniają skuteczną izolację dźwięku, dzięki czemu możesz zachować swoje wrażenia słuchowe dla siebie - idealne rozwiązanie, gdy pracujesz w domu i nie chcesz przeszkadzać rodzinie. Cztery dedykowane mikrofony zapewniają optymalną czystość dźwięku, gdy musisz wykonać połączenie.

 

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Stwórz swój pejzaż dźwiękowy

 
 

Beoplay HX są precyzyjnie dostrojone przez naszych wiodących w branży inżynierów, aby zapewnić, że usłyszysz swoją muzykę w sposób zamierzony przez artystę. Wykonane na zamówienie 40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi zapewniają precyzyjne i wciągające wrażenia słuchowe. Możesz także dostosować swój profil dźwiękowy za pomocą aplikacji BeoSonic w aplikacji Bang & Olufsen App oraz zmieniać poziomy ANC, aby dopasować je do swoich potrzeb, gdziekolwiek jesteś.

STWORZONE DO NOSZENIA

Długotrwały komfort

 
 

Zaprojektowane z myślą o lekkości i długotrwałym noszeniu, słuchawki Beoplay HX zostały stworzone z myślą o komfortowych doznaniach słuchowych. Pałąk słuchawek posiada centralną strefę komfortu, aby zmniejszyć nacisk i wydłużyć czas noszenia, podczas gdy poduszki uszne z miękkiej skóry jagnięcej i pianki z pamięcią delikatnie okalają twarz. Materiały zostały wybrane ze względu na wysoki poziom komfortu, jaki oferują, jak również ich trwałość.

 
 
 
 

DŹWIĘK

Doskonały dźwięk i czystość rozmowy

 
 

Dobrze zbalansowane basy i wysokie tony w połączeniu z czystym dźwiękiem tonów średnich oznaczają, że dzięki Beoplay HX możesz cieszyć się muzyką w sposób zamierzony przez artystę. A dzięki czterem czułym mikrofonom i technologii kształtowania wiązki masz pewność, że każda rozmowa będzie krystalicznie czysta.

 

ŁĄCZNOŚĆ

Zoptymalizowane połączenia

 

Beoplay HX oferuje szybką, mocną i stabilną łączność poprzez Bluetooth 5.1. Dzięki funkcjom takim jak Microsoft Swift PairGoogle Fast Pair i Made for iPhone (MFi), proces konfiguracji jest łatwy dla wszystkich typów urządzeń. Łączność wielopunktowa pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami w tym samym czasie, podczas gdy dopracowane elementy sterujące zapewniają intuicyjną obsługę.

AKUMULATOR

Zwiększona wydajność

 

Przesuwając granice wydajności baterii w słuchawkach ANCBeoplay HX oferuje dłuższe wrażenia słuchowe na jednym ładowaniu. Ciesz się nawet 35 godzinami odtwarzania, gdy włączone są zarówno Bluetooth, jak i ANC oraz nawet 40 godzinami, gdy włączony jest tylko Bluetooth.

 

Najważniejsze cechy:

 
 

Typ przetwornika:

 • tytanowy przetwornik elektrodynamiczny z magnesami neodymowymi, średnica 40 mm

Impedancja:

 • 24 Ohm ±15%

Pasmo przenoszenia:

 • 20 – 22 000 Hz

Żywotność baterii:

 • do 35 godzin z Bluetooth i adaptacyjną aktywną redukcją szumów; Do 40 godzin z Bluetooth

Kodeki dźwięku:

 • aptX™ Adaptive, AAC, SBC

Bluetooth:

 • Bluetooth 5.1, zasięg 12 metrów, pamięć do 8 urządzeń

Certyfikaty:

 • Google Fast Pair, Made for iPhone (MFi), Microsoft Swift Pair

Zawartość zestawu:

 • słuchawki Beoplay HX, kabel USB-A na USB-C 1.25m, kabel audio 3.5 mm, futerał transportowy z tkaniny, skrócona instrukcja obsługi