Audiovector R1 Arette Black Ash Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 11 490,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

R1 Arrete

 

R 1 to podstawkowy model wchodzący w skład bestsellerowej serii R. Oferuje on szybki i dynamiczny, a jednocześnie detaliczny dźwięk. Co więcej, dzięki zaawansowanemu projektowi, R 1 znakomicie radzi sobie – pomimo niewielkich rozmiarów – z dużym dźwiękiem i najniższymi częstotliwościami.
Dwudrożny model R 1 został zaprojektowany w taki sposób, żeby przeciwdziałać stojącym falom, mającym szkodliwy wpływ na jakość brzmienia. Co więcej, korzysta on z wielu rozwiązań, które zastosowaliśmy w modelach SR 6 oraz R 3, większych i droższych od niego kolumn. Dzięki temu R 1 jest w stanie zaoferować piękną, precyzyjną i zachwycającą scenę dźwiękową, znacznie większą od tego, czego można by się spodziewać od kolumn tych rozmiarów. Z tym modelem po prostu chce się słuchać muzyki cały czas!

 
Kolumny głośnikowe R 1 są dostępne w trzech wersjach: Signature, Avandgarde oraz Arreté. Najlepsza z nich, Arreté, oferuje takie rozwiązania, jak firmowy system Audiovector Freedom Grounding, zabezpieczający model R 1 od szkodliwych dla jakości brzmienia zniekształceń, eliminujący drgania i wibracje i – dzięki temu – wydatnie powiększający scenę dźwiękową, która jest i głęboka, i detaliczna.

Dane techniczne

ZASTOSOWANIE

Kolumna podstawkowa

EFEKTYWNOŚĆ

87,5 dB

PASMO PRZENOSZENIA

38 – 53 000 Hz

IMPEDANCJA NOMINALNA

8 ohm

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU

2900

MOC

200W

WYMIARY

37 x 19,6 x 29 cm

 

Cena podana za sztukę, sprzedawane w parach