Audioquest Black Lab 5m Kabel Subwoofer Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 249,00 zł / szt.
  • Oblicz

Audioquest Black Lab 3m przewód subwooferowy

Przewód do subwoofera wykorzystujący przewodnik z długokrystalicznej miedzi (LGC) i system rozpraszania szumu z warstwą metalu. Całość otacza izolacja ze spienionego polietylenu.

Kabel do subwoofera, Black Lab, został zbudowany w oparciu o lite przewodniki wykonane z długokrystalicznej miedzi (LGC). Lity materiał pozwala wyeliminować zniekształcenia spowodowane interakcją pomiędzy przewodnikami, zaś długokrystaliczna miedź gwarantuje łagodniejsze i czystsze brzmienie w porównaniu ze zwykłą miedzią beztlenową. Lepsze parametry pracy LGC to m.in. zasługa mniejszej ilości zanieczyszczeń i mniejszej liczby granic ziaren.


 

Przewodniki otacza izolacja wykonana ze spienionego polietylenu z powietrznym wypełnieniem. O takim rozwiązaniu zadecydowało to, że powietrze nie pochłania energii, a polietylen wyróżnia się małymi stratami i łagodnym profilem zniekształceń. Dzięki wypełnieniu powietrzem pianki polietylenowej udało się ograniczyć efekt braku ostrości, który charakteryzuje inne materiały. Ponadto Black Lab wyposażono w system rozpraszania szumu (NDS) z wykorzystaniem metalowej warstwy. System chroni przed przedostawaniem się do układu uziemienia urządzenia dużej ilości zakłóceń radiowych.

Dalszą poprawę jakości sygnału zapewniają pozłacane wtyki łączone na zimno. Ten rodzaj połączenia eliminuje powszechne źródło zniekształceń, jakim jest lut, a ponieważ powłoki uziemienia są wyciskane zamiast obrabiane maszynowo, o wyborze metalu decydują jego niskie zniekształcenia, a nie korzystne właściwości przy obróbce metalu. Ponadto kabel wyposażony jest przewód, który służy do eliminowania problemu „buczenia” zanim subwoofer i np. amplituner AV nie zostaną połączone ze sobą oddzielnym przewodem. W tej sytuacji należy połączyć mały wtyk widełkowy do metalowej ramy wzmacniacza subwoofera oraz ramy drugiego urządzenia.