Audio-Technica AT-LP60XBT Czarny Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 949,00 zł 790,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Audio-Technica AT-LP60XBT

W pełni automatyczny model wyposażony w Bluetooth

Odetnij przewód, zachowaj winyl! AT-LP60XBT oferuje wszystkie doskonałe funkcje przeprojektowanego modelu AT-LP60X, w pełni automatycznego gramofonu stereo z napędem paskowym, ale z dodatkowym praktycznym udogodnieniem w postaci łączności bezprzewodowej Bluetooth®. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może ustawić gramofon w jednym pokoju i słuchać go w innym pomieszczeniu, bez konieczności podłączania kilku kabli.

Najważniejsze cechy:

  • w pełni automatyczny,
  • napęd paskowy,
  • wbudowany przedwzmacniacz,
  • zewnętrzny zasilacz.
  • Łączność Bluetooth

Audio-Technica AT-LP60XBT

Uwolnij się od przewodów

Gramofon można sparować z głośnikami, słuchawkami lub innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Dzięki układowi CSR BT, gramofon można połączyć ze sprzętem obsługującym kodek Qualcomm® aptX™, który oferuje dużo wyższą jakość dźwięku niż standardowy kodek SBC.

Połączenie nowoczesności z tradycją

Oczywiście, AT-LP60XBT może być również obsługiwany jak zwykły gramofon z tradycyjnym połączeniem przewodowym. Ale niezależnie czy pracuje w trybie przewodowym, czy bezprzewodowym, zapewnia fantastyczny dźwięk połączony z łatwością automatycznej obsługi, którą zapewniają umieszczone na froncie przyciski start, stop i podnoszenia ramienia.

Audio-Technica AT-LP60XBT

Audio-Technica już od ponad 50 lat jest liderem w projektowaniu wkładek gramofonowych. Inżynierowie firmy zdecydowali się na zastosowanie w tym modelu wkładki Dual Magnet AT3600L z wymienną igłą. Wkładka zintegrowana jest z główką, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku i łatwą konfigurację. Przeprojektowana podstawa i główka ramienia zapewniają lepsze śledzenie rowka i zredukowany rezonans. Anty rezonansowy, odlewany aluminiowy talerz gwarantuje stabilne obroty.

Gramofon wyposażony jest także w odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki czemu użytkownik może podłączyć AT-LP60XBT do swojego systemu stereo, niezależnie od tego, czy ma wejście Phono, czy też nie.

Audio-Technica AT-LP60XBT

AT-LP60XBT jest obsługiwany przez zewnętrzny zasilacz, dzięki czemu zredukowano możliwość wystąpienia potencjalnych szumów w obwodzie sygnałowym.

Gramofon AT-LP60XBT odtwarza płyty z prędkością 33 1/3 oraz 45 obr./min.  i wyposażony jest w adapter 45 RPM, odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA (do przewodowego podłączenia) oraz zdejmowaną pokrywę przeciwpyłową. kompaktowy AT-LP60XBT nie wymaga dużej przestrzeni przeznaczonej na ustawienie gramofonu.

 

SEKCJA RAMIENIA
Typ ramienia Proste
Typ wkładki MM
Stosunek sygnał/szum >50 dB
Odczyt płyty Automatyczny
Poziom wyjścia Pre-amp “PHONO”: 2,5 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec Pre-amp “LINE”: 150 mV nominal @ 1 kHz, 5 cm/sec
SEKCJA NAPĘDU
Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
Przeniesienie napędu Pasek
INNE
Wyjście USB Nie
Wbudowany przedwzmacniacz Tak
Pokrywa w komplecie Tak
OGÓLNE
Wymiary (S x W x G) mm 359.5 x 97.5 x 373.3
Waga kg 2.6
Inne 3.5 mm (1/8") mini-plug (męski) to dual RCA (męski) output cable 45 RPM adapter, pokrywa