Zestaw stereo Cambridge Audio CXA61 + Triangle Borea BR03 (czarny) Autoryzowany dealer

 • Kod: 6256
 • szt.
 • 6 435,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Cambridge oraz Triangle

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!

Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

 

 

Cambridge Audio CXA61 (CXA-61)

CXA61 to nowy wzmacniacz zintegrowany stereo Camridge Audio ze znanej serii CX. Urządzenie posiada moc 60W na kanał. W obudowie znalazł się przetwornik cyfrowo - analogowy ESS Sabre SE9010K2M oraz ulepszone wejście USB obsługujące formaty PCM w rozdzielczości do 32-bit / 384 kHz oraz DSD256.

Cambridge audio CXA61

Przesyłanie dźwięku ułatwia wyposażenie w odbiornik Bluetooth z aptx HD obsługujący rozdzielczości do 24-bit/84kHz. Z tyłu urządzenia znajdują się cztery gniazda RCA, gniazda XLR, koaksjalne, optyczne, subwooferowe, które pozwala na podłączenie sprzętu. Słuchawki można podłączyć przy pomocy gniazda 3.5mm umiejscowionego z przodu. 

Cambridge audio CXA61

Najważniejsze cechy:

 • Moc na poziomie 60W na kanał 
 • DAC ESS Sabre SE9010K2M
 • Wejście USB typu B
 • Wysokiej jakości dźwięk w rozdzielczości 32-bit/384kHz oraz DSD256
 • Wbudowany odbiornik Bluetooth z aptx HD 

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

 

Specyfikacja techniczna

 

Moc ciągła (RMS): 60W
Typ: Tranzystorowy
Klasa: AB
SEKCJA AUDIO: ------
Przetwornik DAC: ESS Sabre SE9010K2M
Wbudowany DAC: TAK
Przedwzm. gramofonowy: NIE
Stosunek sygnał/szum: >93 dB
Zniekształcenia THD: <0.002%
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
Wi-Fi: NIE
UPnP: NIE
AirPlay: NIE
Bluetooth: TAK
USB DAC: TAK
Wejście USB Apple iPhone/iPod: NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA: ------
Wejście optyczne: 2
Wejścia koaksjalne: 1
Wejścia 2xRCA liniowe: 4
Złącze słuchawkowe: 3.5mm mini jack
Trigger: NIE
Inne złącza:
 • RS232C
 • Pre Out 2xRCA
Wyjście subwooferowe: TAK pojedyncze
Wyjścia głośnikowe: 2 komplety
aptX: TAK
Pilot: TAK
Zużycie prądu: 600W maksymalnie
Wysokość: 11.5cm
Szerokość: 43cm
Głębokość: 34.1cm
Waga: 8.7kg
Gwarancja: 24 miesiące

 

 

Triangle Borea BR03

Borea to nowa linia produktów skierowana do użytkowników, którzy szukają dźwięku szybkiego, precyzyjnego z dużą ilością detali, a przy tym nowoczesnego i neutralnego stylu, który będzie pasował do każdego wnętrza.

Triangle Borea

BR03 Borea

BR03 to 2 - drożna kolumna podstawkowa z linii Borea, wyposażona w głośnik wysokotonowy z technologią EFS. Dysponuje skutecznością o wysokości 90 decybeli, masywną wzmacnianą obudową oraz dedykowanym głośnikiem średnioniskotonowym z masy celulozowej. Głośniki bez problemu schodzą do poziomu 46Hz. Kolumny sprawdzą się idealnie w pomieszczeniach od 15 do 30 metrów kwadratowych.

Traingle Borea

Wygląd - bez śrub, maskownice ma magnesach
Borea łączy w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami - mocowanie głośników realizowane jest bez widocznych śrub na zewnątrz kolumny, zaś mocowanie maskownic (dołączone w standardzie) odbywa się za pomocą magnesów. Dzięki temu front kolumn pozbawionych jest jakichkolwiek zbędnych elementów, które zakłócałyby design produktu.

Traingle Borea

Głośnik wysokotonowy z technologią EFS (Efficient Flow System)

triangle borea
Oparty o 25mm jedwabny przetwornik z soczewką akustyczną i firmowym korektorem fazy. System EFS redukuje efekt kierunkowości, co pozwala na stworzenie szerszego optymalnego pola akustycznego, tak aby wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu mogły czerpać jednokową przyjemność z odsłuchu Cewka jest napędzana neodymowym magnesem z systemem chłodzenia, aby uzyskać większą stabilność przy wysokich poziomach głośności.

Głośnik średniotonowy z celulozy

triangle borea
Głośnik średniotonowy został przeniesiony wprost z droższej linii Esprit EZ. Dodatkowo firma postanowiła go udoskonalić. Membrana to w dalszym ciągu stuprocentowo naturalna celuloza bez lakierowania sztucznymi specyfikami - jest to jedyny taki produkt na rynku. Czysta celuloza zapobiega jakimkolwiek podkolorowaniom w kluczowym zakresie średnich tonów, na ktore ludzkie ucho jest najbardziej wyczulone.

W ramach udoskonaleń poprawiono geometrię profilu membrany, aby poprawić poziom sztywności, co pozwoliło zwiększyć realne pasmo przenoszenia. Podobnie jak w Esprit głośnik średniotonowy wyposażono w zawieszenie o odwróconej fałdzie i krótkim skoku, które starannie modeluje ruch membrany, tak aby uniknąć jakichkolwiek zniekształceń przy odtwarzaniu ludzkiego głosu. Wszystko to zapewnia zdumiewający realizm i idealne wyrównanie tonalne.

triangle borea

Obudowa
Wnętrze obudowy zostało wyposażone we wzmocnienia wykonane z paneli MDF, zaś głośniki częściowo odsprzęgnięto od obudowy za pomocą pianek EVA. Komibnacja tych rozwiązań to jedyne takie wdrożenie na rynku w tym segmencie cenowym z powodu bardzo wysokich kosztów.

Dzięki użyciu w kluczowych miejscach pianek EVA praca membran głośników basowych nie jest przenoszona na ścianki obudowy. Zastosowanie MDFu w wewnętrznych wzmocnieniach sprawia, że nie tylko usztywniają obudowę, ale także pochłaniają niechciane wibracje. Unikalne połączenie obu rozwiązań zostało nazwane DVAS (Driver Vibration Absorption System), a jego zastosowanie wydatnie mniejsza podkolorowania dźwięku oraz szum strukturalny.

Uniwersalne w ustawieniu

Producent przewidział dwa sposoby używania kolumn - z dołączonym cokołem, jeśli kolumny są narażone na wywrócenie w pomieszczeniu np przez zwierzęta lub dzieci, a także bez cokołu, co pozwala na umieszczenie ich w mniejszych przestrzeniach. 

Produkt nowy, nieużywany, z kompletem akcesoriów dołączonych przez producenta. Towar objęty gwarancją polskiego dystrybutora pochodzi z legalnego źródła.

 

Specyfikacja techniczna

 
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa: Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 1x 1cal (254mm) membrana jedwabna z systemem EFS, korektorem fazy, napędzania wysokiej klasy cewką i magnesem neodymowym
Głośniki średnioniskotonowe: 1x 6.5 cala (165mm) dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Bas-refleks: Przód
Membrana pasywna: NIE
Impedancja: 4 Ohm
Skuteczność: 90dB
Moc ciągła (RMS): 100W
Uchwyty w zestawie: NIE
Pasmo przenoszenia: 46 - 22.000Hz
INNE: Maskownica mocowana na magnesy
:: System akustycznego tłumienia obudowy DVAS
:: Wysokiej klasy złącza głośnikowe z metalowym lakierowanym terminalem
:: W komplecie kolce
Wysokość: 38cm
Szerokość: 20.6cm
Głębokość: 31.4cm
Waga: 7kg
Rozpraszanie: Klasyczne
Gwarancja: 24 miesiące