Yamaha YAS-109 silver Soundbar

  • Kod: 11132
  • Producent: Yamaha
  • szt.
  • 1 199,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Soundbar Yamaha YAS-109

Odkryj telewizję tak, jak nigdy dotąd – wszystko za sprawą YAS-109, minimalistycznego soundbaru typu all-in-one wyposażonego w liczne zaawansowane funkcje. Wbudowane sterowanie głosowe Alexa, wirtualny dźwięk przestrzenny 3D DTS® Virtual:X™, zastosowane subwoofery, smukły profil i łatwość w zamontowaniu nadają temu modelowi uniwersalny charakter.

Yamaha YAS-109

Funkcja sterowania głosowego

Wyposażenie YAS-109 w funkcję sterowania głosowego Alexa sprawia, że wszystko co należy zrobić, to wydać komendę, np. „Alexa*, zwiększ głośność w salonie”. Za pomocą wbudowanego w konstrukcję sterowania głosowego użytkownik może bez trudu sterować soundbarem, urządzeniami domu inteligentnego, odtwarzaniem muzyki, itd. Dodatkowo funkcja wyciszenia (Mute) zapewnia prywatność w razie potrzeby, wyciszając Aleksę.

Yamaha YAS-109

Absorbujący dźwięk 3D

YAS-109 pozwala wynieść doświadczenia korzystania z kina domowego na zupełnie nowy poziom, dostarczając dźwięk, który dociera z góry i w pełni otacza użytkownika. Soundbar oferuje funkcję DTS Virtual:X, w ten sposób gwarantując efekty przestrzenne 3D z jednego urządzenia.

Yamaha YAS-109

Ciesz się muzyką bez zakłóceń

Po prostu sparuj YAS-109 z urządzeniem Bluetooth i zacznij bezprzewodowo strumieniować swoje ulubione kawałki lub filmowe ścieżki dźwiękowe bezpośrednio do soundbara. W rezultacie możesz bezproblemowo cieszyć się muzyką, bez zbędnych zakłóceń.

Yamaha YAS-109

Clear Voice i aplikacja do sterowania

Funkcjonalność modelu poszerza tryb Clear Voice. Dzięki niemu dźwięk narracji i dialogów wybrzmiewają wyraźniej i są lepiej słyszalne, minimalizując ryzyko przeoczenia istotnych treści. Ponadto obsługę YAS-109 ułatwia bezpłatna aplikacja Sound Bar Controller, która pozwala w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać soundbarem.