Topping NX4 DSD Srebrny Wzmacniacz słuchawkowy przenośny z USB DAC Autoryzowany Dealer

 • szt.
 • 749,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Topping NX4 DSD

Topping NX4 DSD to przenośny, zasilany bateryjnie wzmacniacz słuchawkowy z USB DAC idealny do użytku zarówno w domu jak i poza nim. Urządzenie odznacza się wykorzystaniem wysoce wydajnych komponentów.

Topping NX4 DSD

Hi-Res audio

NX4 DSD posiada japoński certyfikat Hi-Res, który gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Z tego powodu, wzmacniacz jest w stanie pracować w zakresie częstotliwości od 20 do 100.000 Hz zapewniając niesamowity poziom detali, zdecydowanie wyższy niż w porównaniu do jakości nagrań na nośnikach CD (20-20.000Hz) czy też standardowego Hi-Res audio (20-40.000Hz).

Topping NX4 DSD

Długi czas pracy na jednym ładowaniu

NX4 DSD zapewnia do 28 godzin pracy wzmacniacza słuchawkowego oraz do 7.5h odtwarzania przy jednoczesnym użyciu wzmacniacza słuchawkowego i USB DAC. Czerwona dioda LED przypomina o jak najszybszym naładowaniu akumulatora.

Topping NX4 DSD

Moc wyjściowa

Bateryjny wzmacniacz słuchawkowy jest zdolny dostarczyć moc 114mW przy 300 Ohm lub 293mW przy 32 Ohm. NX4 DSD jest w stanie wzmocnić zdecydowaną większość zestawów słuchawkowych dostępnych na rynku.

Topping NX4 DSD

Bass Boost i Gain

Topping NX4 DSD posiada tryb Bass Boost wzmacniający reprodukcję niskich częstotliwości dla osiągnięcia głębokiego brzmienia basu, a także ustawienie "gain" do wzmocnienia sygnału w zakresie między 0dB, a 8.8dB.

Topping NX4 DSD

Obsługa formatów audio

Możesz odtwarzać prawie wszystkie rodzaje formatów audio, ponieważ NX4 DSD jest kompatybilny z 32bit / 768kHz, DSD256 (Dop) i DSD512 (native).

Topping NX4 DSD

Najważniejsze cechy:

 • Przenośny wzmacniacz słuchawkowy z USB DAC
 • Akumulator o pojemności 2.400mAh
 • Aluminiowa obudowa
 • Obsługa formatów audio do 32bit / 768kHz, DSD256 (Dop), DSD 512 (native)
 • Tryb bass boost i gain
 • 7.5h czas pracy wzmacniacza słuchawkowego z USB DAC
 • Certyfikat Hi-Res Audio

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Wzmacniacz słuchawkowy to bardzo często niedoceniana część stereofonicznego systemu słuchawkowego. Jego wpływ na brzmienie lepszych klasowo słuchawek jest zasadniczy. 
Wśród osób o dużej wiedzy i praktyce słuchawkowej panuje przekonanie, że wzmacniacz może kosztować równowartość słuchawek, a nawet więcej, jeśli poszukujemy absolutnej jakości dźwięku.

Stąd też bardzo częstą praktyką jest kupowanie systemów słuchawkowych, tzn zestawienia słuchawek z dopasowanym prądowo i brzmieniowo wzmacniaczem.

Daje to zdecydowanie lepszy efekt, niż zakup bardzo drogich słuchawek, a następnie korzystanie z taniego (najczęściej opartego na najtańszych podzespołach) wzmacniacza podłączonego do wyjścia słuchawkowego w laptopach, telewizorach czy też amplitunerach kina domowego.

Powszechna praktyka korzystania z wyjść słuchawkowych jest też głównym powodem, dla którego bardzo często inwestuje się w wysokiej klasy słuchawki ignorując wzmacniacz, który utożsamiany jest po prostu z jedynym widocznym elementem w postaci wyjścia słuchawkowego.

Tymczasem wzmacniacz słuchawkowy to pełnoprawny element systemu słuchawkowego, podobnie jak wzmacniacz stereo podłączony do kolumn stereo.

Osoby, które korzystają z komputerów powinny zwrócić uwagę na wzmacniacze słuchawkowe wyposażone w przetwornik DAC z wejściem USB. Tego typu rozwiązanie gwarantuje potężną różnicę dźwięku w stosunku do standardowych wyjść słuchawkowych zintegrowanych w ramach innych urządzeń.

Specyfikacja techniczna

Typ:  Tranzystorowy
Kontrola tonów:  NIE
Przetwornik DAC:  ES9038Q2M
Stosunek sygnał/szum:  119dB
Zniekształcenia THD:  0.0008%
Pasmo przenoszenia:  20 - 100.000Hz
Złącze słuchawkowe:  3.5mm mini jack
Inne złącza:  USB
Wzmocnienie:  0dB / 8.8dB
Regulacja głośności: TAK
aptX:  NIE
Czas pracy: 7.5h
Obsługiwane słuchawki:
 • Do 32 Ohm
 • Do 100 Ohm
 • Do 150 Ohm
 • Do 200 Ohm
 • Do 300 Ohm
INNE: Obsługa formatów audio do 32bit / 768kHz, DSD256 (Dop), DSD 512 (native)
:: Tryb Bass Boost i Gain
:: Certyfikat Hi-Res Audio
:: Akumulator o pojemności 2.400mAh
:: Aluminiowa obudowa
Wysokość: 1.4cm
Szerokość: 6.8cm
Głębokość: 11cm
Waga: 148g
Gwarancja: 24 miesiące
Przenośny: Tak, zasilanie z baterii
Czas ładowania baterii: do 4h