Topping NX1s Srebrny Wzmacniacz słuchawkowy przenośny Autoryzowany Dealer

 • szt.
 • 199,00 zł / szt.
 • Oblicz

Topping NX1s

Topping NX1s to przenośny, zasilany akumulatorowo wzmacniacz słuchawkowy idealny do użytku zarówno w domu jak i poza nim. Urządzenie odznacza się wykorzystaniem wysoce wydajnych komponentów. Wzmacniacz jest w stanie pracować w zakresie częstotliwości od 20 do 100.000 Hz zapewniając niesamowity poziom detali. Dzięki przeprojektowaniu ścieżek sygnału, urządzenie jest o 25% mniejsze niż jego poprzednik NX1A.

Toppin NX1s

Podzespoły

Topping NX1s wykorzystuje wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić optymalną wydajność. W urządzeniu znajdują się między innymi  kondensatory EPCOS, a także potencjometr ALPS. Konstrukcja zawiera wzmacniacze operacyjne TI OPA 1652 i LMH6653.

Topping NX1s

Oddzielne, precyzyjne ustawienia

Za pomocą przełączników na wzmacniaczu możesz dostosować wzmocnienie dla lepszej dynamiki oraz zwiększyć poziom basu.

Topping NX1s

Design

Obudowa została wykonana z aluminium na maszynie CNC w celu zaoferowania nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Jego rozmiary sprawiają, że wzmacniacz bez problemu zmieści się w dłoni i kieszeni. 

Topping NX1s

 

Najważniejsze cechy:

 • Wzmacniacz słuchawkowy z akumulatorem Li-Ion 1000mAh
 • Tryb Bass Boost i Gain
 • do 40h na jednym ładowaniu

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Funkcjonalność

Wzmacniacz słuchawkowy to bardzo często niedoceniana część stereofonicznego systemu słuchawkowego. Jego wpływ na brzmienie lepszych klasowo słuchawek jest zasadniczy. 
Wśród osób o dużej wiedzy i praktyce słuchawkowej panuje przekonanie, że wzmacniacz może kosztować równowartość słuchawek, a nawet więcej, jeśli poszukujemy absolutnej jakości dźwięku.

Stąd też bardzo częstą praktyką jest kupowanie systemów słuchawkowych, tzn zestawienia słuchawek z dopasowanym prądowo i brzmieniowo wzmacniaczem.

Daje to zdecydowanie lepszy efekt, niż zakup bardzo drogich słuchawek, a następnie korzystanie z taniego (najczęściej opartego na najtańszych podzespołach) wzmacniacza podłączonego do wyjścia słuchawkowego w laptopach, telewizorach czy też amplitunerach kina domowego.

Powszechna praktyka korzystania z wyjść słuchawkowych jest też głównym powodem, dla którego bardzo często inwestuje się w wysokiej klasy słuchawki ignorując wzmacniacz, który utożsamiany jest po prostu z jedynym widocznym elementem w postaci wyjścia słuchawkowego.

Tymczasem wzmacniacz słuchawkowy to pełnoprawny element systemu słuchawkowego, podobnie jak wzmacniacz stereo podłączony do kolumn stereo.

Osoby, które korzystają z komputerów powinny zwrócić uwagę na wzmacniacze słuchawkowe wyposażone w przetwornik DAC z wejściem USB. Tego typu rozwiązanie gwarantuje potężną różnicę dźwięku w stosunku do standardowych wyjść słuchawkowych zintegrowanych w ramach innych urządzeń.

Specyfikacja techniczna

Typ:  Tranzystorowy
Kontrola tonów:  NIE
Stosunek sygnał/szum:  117dB
Zniekształcenia THD:  0.003%
Pasmo przenoszenia:  20 - 100.000Hz
Złącze słuchawkowe:  3.5mm mini jack
Wzmocnienie:  0dB / 8.7dB
Regulacja głośności: TAK
aptX:  NIE
Czas pracy: do 40h
Obsługiwane słuchawki:
 • Do 32 Ohm
 • Do 100 Ohm
 • Do 150 Ohm
 • Do 200 Ohm
 • Do 300 Ohm
INNE: Akumulator Li-Ion 100mAh
:: Tryb Bass Boost i Gain
Wysokość: 1cm
Szerokość: 5.5cm
Głębokość: 8.4cm
Waga: 78g
Gwarancja: 24 miesiące
Przenośny: Tak, zasilanie z baterii
Czas ładowania baterii: <4h