Technics EAH-T700 słuchawki referencyjne

  • Kod: 10331
  • Producent: Technics
  • szt.
  • 5 099,00 zł 2 999,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Technics EAH-T700

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Technics EAH-T700

 

 

Ciesz się reprodukcją szerokiego zakresu dźwięków z najnowszym formatów muzycznych o wysokiej gęstości. Usłysz każdy dźwięk w sposób nadzwyczajnie czysty dzięki nowym 2 drożnym przetwornikom (50mm przetwornik dynamiczny i 14mm super-wysokotonowy).

 

 

Bezkompromisowe technologie dźwięku dla zaangażowanych audiofili.

Naturalna przestrzenność dźwięku dzięki systemowi profilowanych przetworników.

Szeroki zakres przenoszenia, aż do 100 kHz dzięki 14mm supertweeterowi.

Wysokorozdzielczy dźwięk, o świetnej liniowości pasma  dzięki 50mm przetwornikowi dynamicznemu.

Opcja podłączenia zbalansowanego.

 

 

System przetworników umieszczonych pod kątem

Przetwornik dynamiczny 50 mm i super tweeter 14 mm umieszczone pod optymalnymi kątami sprawiają, że cała struktura uzyskuje naturalną orientację dźwięku i umożliwia wyeliminowanie zakłóceń dźwięku między przetwornikami, a w efekcie osiągnięcie płynnej reprodukcji w szerokim zakresie częstotliwości z odpowiednim balansem.

Dynamiczny przetwornik 50 mm z zaawansowaną membraną MLF

Dynamiczny przetwornik 50 mm, który reprodukuje główny zakres częstotliwości, wykorzystuje membranę MLF (wielowarstwowa folia) o opalizującym, błyszczącym wykończeniu. Membrana została wykonana z kilkuset warstw folii, zapewniając bardzo niski poziom rezonansu i reprodukując dźwięk o wysokiej czystości. Ta precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia emisję realistycznego dźwięku. Oprócz tego, nowo zaprojektowane układy magnetyczne wygładzają przepływ zagęszczenia magnetycznego, a także przepływ powietrza powodowany przez drgania membrany. Zapewnia to potężny dźwięk o szerokim zakresie.

Super tweeter o wysokiej rozdzielczości

Aby możliwa była realistyczna reprodukcja rozbudowanej sceny dźwiękowej i atmosfery specyficznej dla źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości podczas ich nagrywania, niezbędna jest reprodukcja wysokich częstotliwości wykraczających poza słyszalny zakres. Z tego powodu słuchawki T700 wyposażono w super tweetery 14 mm w celu osiągnięcia bardzo wysokiego zakresu częstotliwości. Membrany wykorzystują aluminium o doskonałej szybkości reakcji. Ponadto unikatowa konfiguracja redukująca wibracje pozwala emitować realistyczny, wyrafinowany dźwięk ze źródeł o wysokiej rozdzielczości.

Sztywny materiał aluminiowy zapewniający lepszą skuteczność dźwięku.

Zastosowanie kutego materiału aluminiowego w głównych częściach (takich jak zaczep/suwak) powoduje powstanie sztywniejszej i stabilniejszej struktury, a w efekcie uzyskanie wyższej jakości dźwięku niż w przypadku odlewanego aluminium.

*Kute aluminium jest zwykle stosowane do produkcji felg dla samochodów wyścigowych i samolotów.

Struktura zapobiegająca wibracjom i odbiciom

Aby całkowicie wyeliminować nadmierne wibracje, które powodują stłumienie dźwięku, w obudowie zewnętrznej wykorzystano aluminium, które cechuje się doskonałą sztywnością i tłumieniem drgań. Dynamiczny przetwornik jest mocno przymocowany do obudowy wewnętrznej przy użyciu materiału tłumiącego PN041 (PLA), a także przymocowany w swobodnej konstrukcji do płytki głośnika z przodu przetwornika. Ta struktura skutecznie eliminuje przenoszenie niepożądanych wibracji dynamicznego przetwornika na inne elementy, a w ten sposób podnosi czystość dźwięku. Z kolei powierzchnie płytki głośnika wewnątrz obudowy i wewnętrzne powierzchnie nauszników zostały obrobione maszynowo w celu zredukowania odbić. Dźwięk o wysokiej ostrości, który dociera do uszu, jest reprodukowany z najwyższym możliwym poziomem czystości od wibracji powietrza. Dołożono też wszelkich starań, aby zredukować odbicia.

Wygodne dopasowanie

Przesuwny mechanizm regulacji w poziomie umożliwia wyregulowanie pozycji obudowy i pałąka w celu idealnego dopasowania do kształtu głowy słuchacza. Regulacja nie ograniczona do ustalonych kroków, a rozmiar można dostosować z ogromną precyzją. Sprawia to, że słuchawki zapewniają wrażenie idealnego dopasowania i pozwalają całkowicie zanurzyć się w muzyce. W nausznikach, które mogą wpływać na jakość dźwięku i wrażenie dopasowania, zastosowano materiał GRANCUIRTM o wysokiej jakości. Zapewnia on doskonały komfort na skórze. Ergonomicznie zaprojektowane poduszki mają optymalny kształt i niski poziom odbicia. Powoduje to uzyskanie wygodnego dopasowania bez zmęczenia nawet w przypadku słuchania muzyki przez długi czas. „GRANCUIRTM” to znak towarowy firmy IDEATEX JAPAN

Słuchawki stereofoniczne klasy premium EAH-T700

Technologia dźwięku Technics
Naturalne pole dźwiękowe dzięki systemowi Angled-Driver [AD] 
Konstrukcja dwukierunkowa (przetwornik dynamiczny 50 mm i super tweeter 14 mm) 
Reprodukcja pasma 100 kHz dzięki głośnikowi typu super tweeter 
Przetwornik dynamiczny 50 mm o o wysokiej liniowości z zaawansowaną membraną MLF 
Swobodny przetwornik dynamiczny, antywibracyjna rama przetwornika i sztywna obudowa z aluminium eliminują niepotrzebny rezonans i wibracje 
Konstrukcja antypogłosowa z płytą głośnikową i nausznikami 
Zastosowanie kutego materiału aluminiowego w głównych częściach (takich jak zaczep/suwak) w celu uzyskania lepszego dźwięku
Unikatowe wzornictwo Technics
Zaawansowana obróbka stopu aluminium 
Trójwymiarowe, ergonomiczne nauszniki z luksusowym materiałem „GRANCUIRTM”
Typ
Zamknięte
Zestaw głośników
Przetwornik dynamiczny φ50 mm / Super tweeter Φ14 mm 
(zaawansowana membrana MLF) / (aluminiowa membrana)
Pasmo przenoszenia
3 Hz - 100 kHz
Czułość
102 dB / mW
Impedancja
28 Ω
Maksymalna obciążalność (IEC)
1500 mW (IEC)
Przewód
1.2 m, 4N-OFC, 3.0 m, 4N-OFC
Wtyk
(1,2 m) mini-wtyk stereo, pokrywany złotem, kształt litery L - prosty kształt, odłączalny 
(3,0 m) mini-wtyk stereo, pokrywany złotem, prosty kształt - prosty kształt, odłączalny
Waga
Ok. 470 g (bez kabla) 
Ok. 515 g (z kablem1,2 m)
Akcesoria
Adapter wtyku (3,5 mm→) 6,3 mm Futerał