TEAC LP-R550USB Gramofon Autoryzowany Dealer

  • Kod: 1233
  • Producent: TEAC
  • szt.
  • 2 499,00 zł 1 999,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

TEAC LP-R550USB

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych. Całość dopełnia wbudowane nagłośnienie. Model ten idealnie sprawdza się w roli domowego systemu audio. Zwarta konstrukcja i kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że jest to także atrakcyjna propozycja do gabinetu lub biura.

LP-R550USB pozwala zapisać na srebrnym krążku praktycznie dowolny materiał dźwiękowy. Połóż płytę winylową na talerzu gramofonu (trzy prędkości: 33-1/3, 45, 78 obr./min., funkcja Auto-return), umieść czysty krążek CD-R lub CD-RW w napędzie CD i rozpocznij nagrywanie. Na płytach można nagrywać także muzykę z kasety magnetofonowej, tunera, a nawet źródła podłączonego do wejścia Aux.  

Do systemu audio LP-R550USB dołączony jest pilot zdalnego sterowania, a obsługę urządzenia ułatwia czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD. Funkcjonalność modelu zwiększają wyjścia słuchawkowe oraz USB. To drugie umożliwia zapisywanie na komputerze PC/Mac nagrań w praktycznych i wygodny w użyciu formatach MP3/WMA/PCM (w zależność od oprogramowania). Źródłem dźwięku może być m.in. gramofon, magnetofon, odtwarzacz CD, tuner.

 

TYP RAMIENIA - KLASYCZNE

ODCZYT PŁYTY - AUTOMATYCZNY

PRĘDKOŚĆ OBROTOWA - 33 1/3, 45, 78

WYJŚCIE USB - TAK

POKRYWA W KOMPLECIE - TAK

WYMIARY (S X W X G) MM 470 X 230 X 390