SOUNDCORE LIBERTY AIR 2 Słuchawki bezprzewodowe Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 449,00 zł 345,00 zł / szt.
  • Oblicz

SOUNDCORE LIBERTY AIR 2

Soundcore Liberty Air 2 - Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne z diamentowymi sterownikami i 4 mikrofonami oraz z funkcją Uplink Noise Cancellation.

Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY AIR 2 marki Soundcore to model, który został wyposażony w diamentowe przetworniki. To właśnie one zmniejszają wrażliwość urządzenia na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Opisywany model jest wyjątkowo lekki, a tym samym komfortowy w codziennym użytkowaniu. Redukcja wagi możliwa była dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologi. Producent dążył do tego, aby słuchawki były wygodne, a jednocześnie wytrzymałe. Pewne jest to, że pozostaną one w nienagannym stanie przez długie lata.

Najnowocześniejsze technologie

 

Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY AIR 2 marki Soundcore  umożliwiają zarówno słuchanie muzyki, jak i prowadzenie rozmów. Warto dodać, że każda słuchawka wyposażona jest w osobny mikrofon. Należy wiedzieć, ze model ten posiada łącznie cztery mikrofony z redukcją szumów. Dzięki temu dźwięk jest pozbawiony zakłóceń. Wpływa to na komfort eksploatacji urządzenia. Model LIBERTY AIR 2 marki Soundcore uchodzi za wyjątkowo uniwersalny, a więc sprawdzi się zarówno podczas użytkowania w budynku, jak i na zewnątrz.

Do 28 godzin nieprzerwanego odtwarzania

 

Plusem słuchawek bezprzewodowych LIBERTY AIR 2 marki Soundcore  jest długotrwała praca. Nie musimy więc obawiać się, że odmówią one posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Po pełnym naładowaniu będą one pracować 7 godzin. Etui ładujące umożliwia nam wydłużenie tego czasu nawet do 28 godzin. Jeśli ulegnie ono rozładowaniu, to wystarczy położyć je na ładowarkę bezprzewodową.

Rozszerzony czas pracy

 

Gdy zabraknie Ci czasu i zabraknie Ci baterii, naładuj prawdziwe bezprzewodowe słuchawki w futerale na 10 minut i ciesz się 2 godzinami zabawy.

Pełna kontrola dotykowa

 

Użyj wkładki dousznej do sterowania muzyką, połączeniami, aktywowania asystentów głosowych, a nawet włączania/wyłączania zasilania.

Tryby Mono/Stereo

 

Wystarczy wyjąć jedną z wkładek dousznych z etui do ładowania, aby automatycznie wejść w tryb mono lub zdjąć obie w celu uzyskania dźwięku stereo.

 
 
 

Diamentowo-zrównoważony dźwięk (Diamond-Enhanced Sound)

 

Wyjątkowo lekkie, a jednocześnie sztywne, pokryte diamentem przetworniki wytwarzają dźwięk z najwyższą precyzją.

Crystal-Clear Calls

 

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 mają 4 wbudowane mikrofony z technologią redukcji szumów cVc - idealne do pracy w domu lub odbierania połączeń konferencyjnych.

Soundcore App

 

Użyj aplikacji, aby poprawić swoje wrażenia słuchowe - wybierz spośród 22 ustawień korektora, użyj HearID, aby utworzyć własny, spersonalizowany profil dźwiękowy lub całkowicie dostosuj korektor. Inne funkcje obejmują regulację elementów sterujących na uchu i łatwą aktualizację oprogramowania sprzętowego.

Rozmiar przenośny

 

Mała walizka Liberty Air 2 do ładowania została zaprojektowana tak, aby z łatwością zmieścić się w praktycznie każdej kieszeni lub torbie.

Wiele akcesoriów

 

Etui do ładowania z 28-godzinnym zasilaniem, wkładkami dousznymi XS/S/M/L/XL oraz kablem USB-C do wygodnego ładowania obudowy.

Proste, bezpieczne zamocowanie

 

Uzyskać pewność siebie i satysfakcję w zaledwie 3 krokach. Aby uzyskać najlepszą jakość rozmowy, upewnij się, że mikrofon jest skierowany w stronę Twoich ust.

Najważniejsze cechy:

  • Diamond-Enhanced Sound: bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 wykorzystują ultralekką, ale sztywną strukturę diamentów, aby stworzyć kopułkę głośnika, która zachowuje swoją sztywność, nawet podczas wibracji przy wysokich częstotliwościach. Diamentowe przetworniki zwiększają szerokość pasma częstotliwości dźwięku o 15% i zapewniają dwukrotność basu
  • 4 mikrofony z redukcją szumów cVc 8.0 uplink: każda słuchawka wyposażona jest w dwa mikrofony, które wykorzystują najnowszą technologię redukcji szumów cVc 8.0. Podczas wykonywania połączenia odgłosy otoczenia są redukowane o 60%, a 95% Twojego głosu zostaje zachowane, dzięki czemu brzmisz głośniej i wyraźniej z drugiej strony
  • Do 28 godzin odtwarzania: pojedyncze ładowanie zapewnia pełne 7 godzin słuchania, podczas gdy ładowanie z etui wydłuża go do 28 godzin odtwarzania. Kiedy etui wymaga naładowania po prostu odłóż je na ładowarkę bezprzewodową
  • Technologia HearID: wykonaj test, aby utworzyć niestandardowy zestaw ustawień EQ, które są zoptymalizowane dla Twoich uszu. HearID mapuje wrażliwość słuchu na wielu częstotliwościach i inteligentnie analizuje wyniki, aby zapewnić prawdziwie spersonalizowane wrażenia słuchowe
    łączenie w jednym kroku i łączność Bluetooth 5.0: słuchawki bezprzewodowe Liberty Air 2 wykorzystują Bluetooth 5.0, aby uzyskać szybkie, mocne i wyjątkowo stabilne połączenie