Optoma W307USTi

 • Kod: 9503
 • Producent: Optoma
 • szt.
 • 6 899,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
W307USTi
W307USTi panoramiczny projektor ultra krótkiego rzutu Full 3D
 • Natywny WXGA - wielkie obrazy aż do 100”
 • Obrazy bez cieni na tablicach interaktywnych
 • Super jasne obrazy, żywe, wierne kolory – 3500 ANSI Lumenów
 • Niskie koszty eksploatacji - długa żywotność lampy do 4000h
Oczaruj swoich słuchaczy, zwiększ ich potencjał uczenia się i pomóż poprawiać wyniki podczas lekcji w niesamowitym 2D lub 3D.

W307UST, projektor WXGA ultra-krótkiego rzutu z 3500 ANSI lumenami jasności został zaprojektowany, by wyświetlać jasne, bogate, kolorowe obrazy zarówno w środowiskach edukacyjnych jak i biznesowych. Idealny do zainstalowania i ekranami, czy tablicami interaktywnymi zapewnia, że nauczanie i biznes mają odpowiednie narzędzia, by zainteresować odbiorców i prezentować bez cieni na ekranie i odblasków.

Wykorzystując specjalnie zaprojektowany uchwyt ścienny* i sprytny system zarządzania okablowaniem W307UST jest prosty w instalacji. Liczne funckje zabezpieczeń zapewniają, że projektor jest bezpieczny, gdy już jest zainstalowany.

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, W307UST posiada szerokie możliwości podłączeń, mocne 10W głośniki stereo oraz sterowanie Crestron RoomView® do konserwacji i kontrolowania projektora przez sieć. 

Przyjazny środowisku W307UST wyposażono w funkcje oszczędzania energii włącznie z trybeczm czuwania <0,5W i funkcję autowyłączania, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Nasza unikalna gwarancja jakości kolorów Optoma zapewnia bezproblemową, długotrwałą projekcję.

*akcesorium opcjonalne

Obiektyw ultra krótkiego rzutu

Umieść W307UST jeszcze bliżej do ściany tak, że wiązka światła nie razi w oczy. Wyświetlaj imponujący obraz o przekątnej 60 cali z zaledwie 45cm od ekranu. Wolnostojący lub zainstalowany na ścianie, W307UST eliminuje cienie na ekranie i pozwala ci prezentować z łatwością.

Jasna, szczegółowa i pełna kolorów projekcja

Przykuj uwagę swojego audytorium za sprawą jasnych, żywych obrazów wyświetlanych dzięki technologii BrilliantColor™ w jaką wyposażono W307UST.

Gdy zakupiłeś projektora DLP® Optoma gwarantujemy, że w porównaniu do innych wiodących technologii projekcji kolory nie wyblakną przez co najmniej 5 lat.

Predefiniowane tryby wyświetlania pozwalają Ci uzyskać perfekcyjny obraz na różnych powierzchniach, z ekranami i tablicami interaktywnymi tablicami włącznie.

Wyraźne, ostre obrazy

Lekcje w klasie i prezentacje w sali konferencyjnej wymagają ostrych, nieskazitelnych obrazów. Technologia DarkChip3™ od Texas Instruments oferuje zachwycający współczynnik kontrastu 15 000:1 dla ostrych jak brzytwa grafik i krystalicznie czystego tekstu. Mocniejsze odcienie bieli, ultra-głęboka czerń obrazów poruszają a tekst jest łatwiejszy do przeczytania.

Aby zachować czystość obrazu, projektory Optoma są zaprojektowane w technologii DLP®, która zapobiega degradacji w czasie, oferując precyzyjne działanie pikseli.

Niski kontrast
DarkChip3

Ekonomiczny - długa żywotność lampy

W307UST posiada funckje oszczędzania energii, aby ograniczyć pobór mocy i wydłużyć żywotność lampy:

Aby móc osiągnąć maksymalne 4000h żywotności lampy projektor powinien pracować w trybie Eco i mieć uruchomiony timer, który automatycznie wyłączy projektor jeśli przez przypadek pozostał on nadal włączony a nie jest już potrzebny.

Tryb czuwania Optoma z niskim poborem mocy znacząco zmniejsza zużycie energii, umożliwiając przyjazne dla środowiska zarządzanie energią i niższe koszty eksploatacji.

Creston Roomview® - sterowanie przez sieć

Oprogramowanie RoomView® oferuje konfigurowalny przez użytkownia interfejs do włączania/wyłączania, monitorowania, zarządzania i kontroli aż do 250 projektorów w tym samym czasie, z dowolnego komputera.
 • Stwórz harmonogram włączania/wyłączania oszczędzając czas, pieniądze i przedłużając żywotność lampy.
 • Kontroluj i zmieniaj ustawienia projektora łącznie z menu z poziomu przeglądarki internetowej.
 • Wyświetlaj komunikaty ostrzegawcze na wszystkich projektorach równocześnie.
 • Zmniejsz czas konserwacji poprzez automatyczne odbieranie e-maili odnośnie wymiany lamp.
Pobierz oprogramowanie Crestron RoomView® Express z: 
www.crestron.com/getroomview

Sterowanie RS232

Szeroka lista komend RS232 sprawia, że kontrola W307UST jest łatwa z każdego systemu sterowania.

AMX Compatibility - Dynamic Discovery

Protocol jest wbudowany w W307UST. Ta cecha umożliwia łatwą instalację z systemami sterowania AMX.

Łatwa wymiana lampy

Bezpośredni i łatwy dostęp do lampy projektora na miejscu.

Łatwo dostępna pokrywa lampy

Kompatybilność z PJ-Link

Zainspiruj swoich uczniów

Nauczanie w 3D jest najnowszą innowacją w technologiach edukacyjnych, otwierającą nowe możliwości nauczania zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Zachęć i zainspiruj studentów lekcjami w 3D - poznawaj świat, podróżuj w przestrzeni, zaglądnij w głąb ciała, realizuj nowe idee. Projektory Optoma 3D przenoszą nauczanie na zupełnie inny poziom zaangażowania i zadowolenia... bez dodatkowych kosztów!

Jak działa 3D?

Za sprawą naturalnej szybkości technologii DLP®, projektory Optoma 3D mogą wyświetlać video i obrazy z zaskakującym odświeżaniem 120Hz umożliwiając pełnoekranowe, pełnokolorowe, stereoskopowe pokazy 3D.

Efekt 3D jest generowany poprzez podział sygnału na dwa standardowe strumienie video, po jednym dla każdego oka. Wykorzystując technologię DLP® Link™ okulary 3D synchronizują się z obrazem na ekranie filtrując każdy strumień do odpowiedniego oka. Twój mózg następnie składa oba strumienie umożliwiając zobaczenie 3D na żywo.

W307UT obsługuje wiele formatów 3D z różnych urządzeń jak PC, Blu-ray 3D™, Sony® PS3, Microsoft® Xbox 360 lub sytemy 3D TV.

Format 3D W307UST
Side-by-Side Tak
Top-and-Bottom Tak
Frame Packing Tak
Frame Sequential Tak

Czego potrzebujesz

 1. Optoma W307UST
 2. Okulary 3D Optoma DLP-Link
 3. Kompatybilne źródło 3D i oprogramowanie

Prawdziwe HDMI

Wyświetlaj krystalicznie czyste obrazy za pomocą wejścia HDMI v1.4. Bezproblemowa projekcja z panoramicznego komputera/źródła HD za pomocą jednego kabla HDMI - nie potrzeba oddzielnych kabli audio.

Moc audio

Używaj mikrofonu i mocnych, wbudowanych 10W głośników z dowolnego miejsca w swojej klasie lub w sali konferencyjnej, by zwrócić uwagę publiczności.

Wyeliminowano potrzebę kosztownego dodatkowego sprzętu audio i okablowania. Cztery wejścia audio z jednego komputera i urządzeń video umożliwiają wykorzystanie W307UST jako przełącznika audio wraz z kontrolą głośności.

Auto Power Off

Jeśli po pewnym, zaprogramowanym czasie projektor nie otrzymuje sygnału ze źródła, wyłączy się automatycznie oszczędzając energię i wydłużając żywotność lampy.

Powiększ swoje obrazy

Użyj cyfrowego zoom'u, aby przedstawić wyświetlane obrazu w sposób bardziej szczegółowy.