ONKYO CS-N575D Czarny Autoryzowany Dealer

  • Kod: 1127
  • Producent: Onkyo
  • szt.
  • 1 898,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

ONKYO CS-N575D

 

Najważniejsze cechy:
• wygodna i łatwa obsługa
• dołączone Chromecast, FlareConnect (wymaga aktualizacji oprogramowania) oraz DTS Play-Fi (wymaga aktualizacji oprogramowania)
• wysokiej jakości dźwięk
• odtwarzacz CD
• tuner AM/FM, DAB+
• nowoczesny design
• obsługa serwisów muzycznych Spotify, Tidal, Deezer i TuneIn
• technologia Optimum Audio Control, która łączy charakterystyczne cechy wzmacniacza oraz kolumn zapewnia potężniejszy, bardziej przestrzenny dźwięk
• Łączność Wi-Fi, Bluetooth

Miniwieża z funkcjami sieciowymi
Udostępniaj muzykę korzystając z kompaktowego systemu stereo CS-N575D. Urządzenie posiada wbudowane dwu-pasmowe Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki którym otrzymujemy dostęp do fantastycznych funkcji sieciowych, takich jak odtwarzanie muzyki z dysków sieciowych, popularnych serwisów streamingowych Tidal, Spotify, Deezer czy TuneIn, dostęp do transmisji Chromecast, FireConnect czy platformy multiroom DTS Play-Fi. Urządzenie jednocześnie dysponuje odtwarzaczem CD, tunerem AM/FM, DAB+. amplituner wyposażony w Optimum Audio Control, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli napędu dla dostarczonych w zestawie 2-drożnych kolumn. Bez problemu jest w stanie napędzić również kolumny innych producentów, dając tym samym możliwość upgrade'u zestawu. Wzmacniacz jest bardzo wydajny, a dzięki niskim szumom możemy cieszyć się wyraźny, bogatym wokalem, muskularnym basem oraz żywą dynamiką.

Streaming dzięki Chromecast
Dzięki wbudowanemu stabilnemu dwu-pasmowemu połączeniu Wi-Fi, możemy cieszyć się funkcjami sieciowymi oraz dostępem do serwisów takich jak Spotify, Tidal, Deezer i TuneIn. Z łatwością przesyłaj muzykę z laptopa, smartphone'a lub tabletu za pomocą technologii Chromecast.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth
FireConnect jest w stanie przesyłać dźwięk zarówno analogowy jak i cyfrowy z głównego urządzenia, do urządzeń kompatybilnych znajdujących się w innych pomieszczeniach, urządzenia można połączyć w grupę aby wspólnie odtwarzały dźwięk. USB umożliwia odtwarzanie muzyki z pamięci Flash z utworami zapisanymi w popularnych formatach Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth możesz przesyłać niemal wszystkie dźwięki z telefonu, smartfon'a, tabletu, laptopa lub komputera z minimalną utratą jakości. Funkcja automatycznej łączności, detekcji i pobudzenia za pomocą sygnału umożliwiają odtworzenie muzyki w ciągu kilku chwil.

Funkcja RDS
Podłącz pamięć flash do przedniego złącza USB i odtwarzaj muzykę cyfrową z łatwością wybierając ulubione utwory, za pomocą pokrętła Jog lub pilota zdalnego sterowania. Wbudowane tunery pozwalają na odtwarzanie dowolnej stacji radiowej, zarówno analogowej jak i cyfrowej. Funkcja RDS wyświetla najważniejsze informacje o utworze i odtwarzanej stacji.

Ciesz się znakomitą jakością dźwięku
Urządzenie odtwarza nie tylko standardowe krążki CD-audio, bez problemu radzi sobie również z płytami CD-R/RW, na których wypalono pliki MP3. Dzięki wejściu analogowemu oraz cyfrowemu optycznemu i koaksjalnemu, możemy wprowadzić do urządzenia zewnętrzny sygnał audio i cieszyć się znakomitą jakością dźwięku np. z telewizora lub konsoli do gier.

DANE TECHNICZNE

Producent Onkyo
Model CS-N575D (CSN575D)
Typ Miniwieża
Zakres strojenia FM 87.5 - 108MHz
Liczba stacji radiowych do zaprogramowania 40
Tuner radiowy FM, RDS, DAB, DAB+
Złącze słuchawkowe 3.5mm mini jack
UPnP Tak
Konstrukcja 2-drożna
Głębokość wzmacniacz: 29.65cm; kolumny: 18.4cm
Szerokość wzmacniacz: 21.5cm; kolumny: 16cm
Pasmo przenoszenia 55 - 45.000Hz
Kontrola tonów Tak
Wysokość wzmacniacz: 11.7cm; kolumny: 25cm
Głośniki Wysokotonowy: 1x cal (1x 25mm) miękka kopułka; Średnio-niskotonowy: 1x 5 cali (1x 130mm) stożek z naturalnej pulpy
Wyjścia subwooferowe pojedyncze
Odtwarzane formaty plików AAC, AIFF, FLAC, LPCM, MP3, MP4, WAV, WMA, M4A
Radio internetowe Tak
Pilot Tak
THD 0.05%
Bezprzewodowy streaming Deezer, Spotify, TuneIN, Tidal
Bluetooth Tak
Cechy Chromecast, FlareConnect, DTS Play-Fi
Odtwarzane formaty płyt CD-R, CD-RW, CD-AUDIO, MP3
Wifi Tak
Stosunek sygnału do szumu 90dB
Wejścia Ethernet/LAN, 2xRCA liniowe 1x, optyczne 1x
Czułość wejść 400mV
Zużycie prądu Standby: 0.3W praca: 20W
Waga 7.5kg
Inne maksymalna moc wejściowa kolumn: 20W
Gwarancja 2 lata