KOSS PRO3AA Autoryzowany Dealer

 • Kod: 4208
 • Producent: Koss
 • szt.
 • 399,00 zł 299,00 zł / szt.
 • Oblicz

Słuchawki Koss PRO3AA

 

Dostarczając doskonały dźwięk, ze wskazaniem na komfort użycia, słuchawki Koss PRO3AA są profesjonalnym systemem słuchawkowym, który kontynuuje tradycję standardów słuchawek PRO4AA. Podczas długich sesji nagraniowych i odsłuchowych, użytkownicy docenią skórzane pokrycie słuchawek i niebywałą lekkość (dwa razy lżejsze od PRO4AA). Z precyzyjnymi wysokimi, ciepłymi, naturalnymi średnimi tonami i wyraźnym basem, PRO3AA oferują reprodukcję dźwięku na poziomie, który nikogo nie zawiedzie.

Słuchawki Koss PRO3AA Titanium zawierają elementy, które sprawiają, że pasmo przenoszenia jest niezwykle szerokie, od 15 do 20 000 Hz. Tytanowa osłonka o grubości 2 milimetrów poprawia stabilność urządzenia, minimalizując zakłócenia mechaniczne i zapewniając doskonałą reprodukcję dźwięku. Aby wiernie oddać każdą nutę i zapobiec „wyciekaniu” dźwięku na zewnątrz, skórzane poduszki słuchawek tworzą system zamknięty wokół ucha, wzmacniając niskie tony i izolując słuchacza od zewnętrznych hałasów.

Zaprojektowane dla częstego, długiego użytku, słuchawki Koss PRO3AA zostały wyposażone w trwałą stalowo-gumową, wypychaną ramę i regulatory dopasowania do kształtu głowy. PRO3AA można złożyć i wygodnie przenosić. Poza tym w zestawie znajdujemy solidny, ponad dwumetrowy kabel z jednym wyjściem, wtyczką 3.5 mm i adapterem.

Zapewniając precyzyjną reprodukcję dźwięku i doskonałe właściwości izolujące, profesjonaliści i miłośnicy muzyki zachwalają doskonałe możliwości i wygodę użytkowania słuchawek Koss PRO3AA.

 

Najważniejsze cechy słuchawek Koss PRO3AA:

 • Typ zamknięty
 • Polimerowa membrana powlekana tytanem w celu poprawienia wierności reprodukcji dźwięku
 • Neodymowy magnez
 • Składana budowa pozwalająca na łatwiejsze przechowywanie
 • Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej, poprawiająca czystość sygnału
 • Objęte programem dożywotniej gwarancji Koss

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

DANE TECHNICZNE
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 60
Pasmo przenoszenia (Hz) 15 - 20 000
Zniekształcenia (%) < 0,1
Czułość (dB/V) 100
Długość przewodu (m) 2,44
Konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga kg 0,45
Materiał wykończenia Skóra ekologiczna