Koss KEB25i Białe

 • Kod: 11000
 • Producent: Koss
 • szt.
 • 119,00 zł 89,00 zł / szt.

Koss KEB25i

 

Nowe słuchawki Koss KEB25i to wytrzymałe słuchawki douszne, które zapewniają dokładną reprodukcję akustyczną i izolację niespotykaną w tym przedziale cenowym.

Najważniejsze cechy:

 • wytrzymała, aluminiowa konstrukcja,
 • wbudowany mikrofon,
 • doskonała izolacja od otoczenia.

KOSS KEB25i

Wytrzymała konstrukcja

Nowy model słuchawek Koss o oznaczeniu KEB25i charakteryzuje się trwałą minimalistyczną i lekką konstrukcją wykonaną z aluminium. Dyskretny design i zalety tego typu konstrukcji sprawiają, że są to słuchawki na każdą okazję. Zmieszczą się w każdej kieszeni i zajmują niewiele miejsca  - można je zabrać ze sobą wszędzie.

Wbudowany mikrofon

Mikrofon z przyciskiem funkcyjnym, umożliwia m.in. nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Umieszczono go na przewodzie łączącym słuchawki z dowolnym urządzeniem wyposażonym w gniazdo 3,5 mm typu mini-jack. Warto dodać, że niektóre smartfony umożliwiają rozszerzoną konfigurację przycisku, np. dwa szybki kliknięcia powodują przełączenie utworu z playlisty o jeden w przód. 

KOSS KEB25i

Wysoki komfort

Miękkie i przyjemne w dotyku  piankowe końcówki delikatnie się rozszerzają po wprowadzeniu do kanału słuchowego, doskonale dopasowując się do słuchacza, dzięki czemu zapewniają wygodę, komfort słuchania i doskonałą izolację, eliminując dźwięki otoczenia.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!