FOCAL SPHEAR WIRELESS Słuchawki Bezprzewodowe Autoryzowany Dealer

 • szt.
 • 449,00 zł 429,00 zł / szt.
 • Oblicz

Nasz salon jest Autoryzowanym Dealerem Focal

Zakupy u nas oznaczają 100% zadowolenia z transakcji!
Każde zamówienie jest realizowane przez nas indywidualnie.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą prosto od producenta!

 

FOCAL SPHEAR WIRELESS

FOCAL SPHEAR WIRELESS to wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki bluetooth. Dzięki ich nowoczesnej konstrukcji, wytrzymałej baterii (aż 8h grania) i świetnie wyważonym brzmieniu nadadzą się zarówno do słuchania muzyki „w biegu” jak i w domowych warunkach.

Celem inżynierów FOCAL było osiągnięcie najlepszego brzmienia przy zachowaniu pełnej swobody ruchu i kompaktowych rozmiarów. Dobre bezprzewodowe słuchawki cechuje nie tylko brzmienie i wygoda użytkowania, ale też doskonała izolacja od otoczenia. 

Nikt nie lubi, gdy jego ulubiony utwór zakłócany jest przez szum samochodów czy metra. FOCAL rozwiązał ten problem stosując  specjalną konstrukcję, która gwarantuje dobrą izolację nawet w hałaśliwych miejscach. Sferyczny kształt został tak przemyślany, żeby zredukować efekt „zmęczenia uszu” i zminimalizować wagę słuchawek. Wkładki wykonane są z silikonu i z pianki (każdy rodzaj w trzech rozmiarach). Możliwość indywidualnego dopasowania wkładek do  rozmiaru swojego ucha sprawia, że komfort użytkowania jest niezwykle wysoki i można słuchać muzyki przez długi czas.

 

 

Sercem słuchawek są przetworniki elektrodynamiczne z Mylaru, które sprawiają, że ich dźwięk jest niezwykle dokładny i czysty. FOCAL słynie z poważnego podejścia do jakości i detaliczności dźwięku, dzięki temu słuchawki bezprzewodowe SPHEAR WIRELESS deklasują wielu konkurentów na polu precyzji przenoszenia całego pasma dźwiękowego od najniższych częstotliwości po najwyższe. Wysoka jakość wykonania wpływa zarówno na barwę, dynamikę, jak i na precyzję z jaką przenoszone są wszystkie pasma dźwięku. 

 
 

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth FOCAL SPHEAR WIRELESS pracują w dwóch ustawieniach barwy dźwięku. Tryb naturalnego dźwięku zapewni dokładną reprodukcję i dynamikę wszystkich słuchanych nagrań. Tryb loudness sprawi, że słuchawki dostosują swoją głośność do warunków otoczenia, tak by nic nie zakłócało cieszenia się muzyką w najlepszej jakości. Za zachowanie wierności i wysokiej jakości dźwięku odpowiada obsługa kodeków SBC i APTX a także zastosowanie najnowszego protokołu Bluettoth 4.1.

Słuchawki bezprzewodowe FOCAL SPHEAR WIRELESS to doskonałe połączenie doświadczenia w produkcji najlepszych na rynku słuchawek,  technologii i przystępnej ceny. Dzięki takiemu połączeniu firma FOCAL uzyskała najlepsze brzmienie, na które składa się mocny i sprężysty bas, wyraźna średnica i dokładne wysokie tony. Dzięki długiej pracy baterii (aż do 8 godzin na jednym ładowaniu) i niewielkiej wadze (zaledwie 15g) słuchawki są bardzo mobilne. 

Producent wyposażył słuchawki w wysokiej jakości dookólny mikrofon, dzięki któremu będzie można prowadzić rozmowy telefoniczne bez obawy o zakłócenia i jakość dźwięku. Abyś mógł jeszcze bardziej spersonalizować swoje ulubione słuchawki, masz do wyboru różne warianty kolorystyczne: Niebieski, oliwkowy i purpurowy.

 

Specyfikacja techniczna:

 • technologia bezprzewodowa Bluetooth®: 4.1
 • pasmo częstotliwości: 2402 MHz - 2480 MHz
 • kodeki audio Bluetooth®: SBC / aptX®
 • zasięg: 10m
 • bateria: do 8h
 • pasmo przenoszenia: 15 Hz - 22 kHz
 • THD @ 1kHz / 100dB SPL: <0,3%
 • przetwornik: elektrodynamiczny ¼", membrana warstwowa
 • mikrofon: wielokierunkowy