FOCAL LISTEN WIRELESS Słuchawki Bezprzewodowe BT Autoryzowany Dealer

 • szt.
 • 1 149,00 zł 749,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

FOCAL LISTEN WIRELESS

FOCAL LISTEN WIRELESS to wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki bluetooth, które zaskoczą Cię swoim dźwiękiem. Dzięki zamkniętej konstrukcji, wytrzymałej baterii (do 20 godzin grania) i świetnie wyważonym brzmieniu nadadzą się zarówno do słuchania muzyki „w biegu” jak i w spokojnych domowych warunkach.

W dobrych słuchawkach bezprzewodowych oprócz wysokiej jakości dźwięku i wygody użytkowania, najważniejsza jest ich izolacja od otoczenia. Nikt nie lubi, gdy jego ulubiony utwór zakłócany jest przez szum autobusu czy metra. FOCAL rozwiązał ten problem stosując zamkniętą konstrukcję i duże, solidne nauszniki, które gwarantują dobrą jakość nawet w hałaśliwych miejscach. Pady wykonane są z pianki o wysokiej gęstości, która sprawia, że komfort użytkowania jest niezwykle wysoki i można słuchać muzyki przez długi czas bez efektu „zmęczenia uszu”. 

Całość konstrukcji jest bardzo solidna i masywna. Pałąki wbrew pozorom są bardzo elastyczne, co jest ogromnym atutem przy częstym użytkowaniu „w drodze”, kiedy słuchawki są znacznie bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne, niż w przypadku spokojnych domowych odsłuchów. Wewnątrz słuchawek drzemią  przetworniki elektrodynamiczne 1 37/64“ Mylar Titanium, które sprawiają, że dźwięk przenoszony jest wyjątkowo precyzyjnie i czysto. 

 

 

FOCAL słynie z poważnego podejścia do jakości i detaliczności dźwięku, dzięki temu słuchawki bezprzewodowe LISTEN WIRELESS deklasują wielu konkurentów na polu precyzji przenoszenia całego pasma dźwiękowego od najniższych częstotliwości po najwyższe. Najwyższa jakość materiału ma tu wielkie znaczenie, bo wpływa zarówno na barwę dźwięku, jak i na precyzję z jaką przenoszone są wszystkie pasma dźwięku.

 
 

Słuchawki bezprzewodowe FOCAL LISTEN WIRELESS to doskonałe połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji, najlepszych materiałów i przystępnej ceny, aby uzyskać mocny i precyzyjny bas, wyraźną średnicę i czyste wysokie tony.  Dzięki długiej pracy baterii (aż do 20 godzin na jednym ładowaniu) słuchawki są bardzo mobilne. Czas ich ładowania to jedynie 3 godziny, co stanowi dodatkową zaletę. 

Producent wyposażył słuchawki w specjalny system Clear Voice Capture na który składają się podwójne, wbudowane w obudowę mikrofony, dzięki którym spokojnie będzie można prowadzić rozmowy telefoniczne. Do słuchawek dołączono wygodny futerał, który sprawi, że będą one bezpiecznie schowane podczas podróży. Dodatkowo FOCAL dołączył przewód minijack, dzięki któremu będziesz mógł słuchać muzyki nawet wtedy, gdy słuchawki się rozładują. 

FOCAL LISTEN WIRELESS to słuchawki, które stawiają na neutralność brzmieniową, wszystkie pasma są wyraźne i czytelne, w przeciwieństwie do wielu konkurentów nie idą w „tanie efekciarstwo” podbijając mocno bas i wysokie tony. Koncentrują się przede wszystkim na czytelności całego prezentowanego pasma, a także na stworzeniu precyzyjnej i dokładnej scenie dźwiękowej. W swojej półce cenowej to z pewnością jeden z najlepszych wyborów, który ma wysoką relację ceny do jakości."

Specyfikacja techniczna:

 • typ: cyrkulacyjne, zamknięte słuchawki nauszne
 • technologia Bluetooth®: 4.1
 • zasięg: >15 m
 • bateria: do 20 godz.
 • impedancja (tryb pasywny): 32 Ohm
 • czułość (tryb pasywny, 1kHz/1Vrms): 122 dB
 • całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD, 1kHz/100dB SPL): < 0.4%
 • pasmo przenoszenia: 15 Hz - 22 kHz
 • przetwornik: elektrodynamiczny 1 37/64“ Mylar Titanium
 • mikrofony: 2 wielokierunkowe (Clear Voice Capture)