EUFY VIDEO DOORBELL SET Wideodomofon Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 899,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

EUFY VIDEO DOORBELL SET

Bezprzewodowy wideodomofon Eufy (zasilany bateryjnie) z 2K HD, bez miesięcznych opłat, wbudowany interfejs AI do wykrywania ludzi, 2-drożny system audio, prosta samodzielna instalacja.

 

  • Wbudowany czujnik Sony 2K i obiektyw profesjonalnej klasy pozwalają na oglądanie aktywności w doskonałej rozdzielczości. Widzisz gości z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi.
  • Nie ma opłaty miesięcznej: Produkty eufy Security, zaprojektowane z myślą o ochronie domu i portfela, to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą. Wszystkie Twoje dane są przechowywane lokalnie, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał płacić za przechowywanie danych w chmurze.
  • Podwójne opcje zasilania: Pół roku pokrycia z jednego źródła zasilania lub bez przerwy poprzez połączenie przewodowe.
  • Rozszerzone pole widzenia: Zwiększony współczynnik proporcji obrazu 4:3 zapewnia widok od stóp do głów każdego, kto się zbliży i za każdym razem zapewnia idealny kąt widzenia.
  • Detekcja następnego poziomu: Miej całkowitą kontrolę nad tym, co jest wykrywane dzięki zastosowaniu czujnika ruchu, inteligentnej detekcji człowieka i stref aktywności. Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym, gdy ktoś się zbliża, dzięki czemu nigdy nie przegapisz dostawy ani nie będziesz musiał czekać na gości.
 
 
 

2K oraz WDR

 

Patrz na odwiedzających z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi nawet z jakimkolwiek oświetleniem tylnym.

Energooszczędność

 

Prywatne połączenie bezprzewodowe o niskim poborze mocy pomiędzy dzwonkiem do drzwi a bazą domową zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o 58%.

Przechowywanie, któremu można zaufać

 

Wojskowe szyfrowanie danych AES-256 zapewnia prywatność materiałów filmowych podczas transmisji i przechowywania.

Zwiększona wykrywalność ludzi

 

Sztuczna inteligencja w urządzeniu natychmiast analizuje każde zdarzenie i dokładnie określa, czy człowiek jest obecny, czy nie. Dzięki temu wysyłane są tylko odpowiednie alerty, a użytkownik jest powiadamiany w czasie rzeczywistym.

 
 
 

Indywidualna detekcja

 

Narysuj strefę aktywności, aby dostosować obszar, w którym wykrywany jest ruch. Wykluczenie obszarów dla pieszych lub dróg o dużym natężeniu ruchu, aby zmniejszyć liczbę otrzymywanych fałszywych alarmów.

"Hej Alexa, pokaż mi moje drzwi frontowe"

 

Podłącz dzwonek do drzwi do asystenta głosowego Google lub Amazon Alexa i sprawdź w każdej chwili, co dzieje się poza domem.

Reakcja w czasie rzeczywistym

 

Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliży się do Twoich drzwi wejściowych przez dwukierunkowe audio. Powiedz swoim przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu albo że zabrakło ci mleka.

Łatwa interakcja

 

Nagrywaj i ustawiaj do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy zostaniesz powiadomiony o aktywności, po prostu wybierz jedną z nagranych wcześniej odpowiedzi, aby wejść w interakcję i wydać instrukcje.