Cambridge Audio AEROMAX 6 białe

  • Kod: 4055
  • Producent: Cambridge Audio
  • szt.
  • 2 895,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Aeromax 6 to rozwinięcie rewolucyjnej konstrukcji zdobywców wielu nagród, kolumn Aero. Ciężko pracowaliśmy by osiągnąć brzmienie jeszcze wyższej klasy niż w przypadku poprzednika. Aeromax 6 oferowany jest w pięknych, nowoczesnych kolorach – czarny i biały lakier wykończone są na wysoki połysk. Uzyskaliśmy również jeszcze bardziej spójne i angażujące brzmienie. Aeromax 6 to produkt innowacyjny i stylowy przeznaczony dla osób, które oczekują brzmienia najwyższej klasy.

 

LEPSZY BAS

Wykorzystanie przetworników BMR pozwoliło nam uzyskać nie tylko bardziej spójny dźwięk w zakresie wysokich częstotliwości, ale również zauważalną poprawę na dole pasma. Tradycyjne głośniki nisko- średniotonowe oraz niskotonowe stosowane w serii Aeromax zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem optymalnej współpracy z przetwornikami BMR®, co pozwoliło uzyskać wciągające, „kinowe” brzmienie wsparte potężnym, punktualnym basem. Zastosowanie dwóch wooferów w Aeromax 6 pozwoliło uzyskać niemal tektoniczny bas z tej konstrukcji.

 

NAJWAŻNIEJSZE JEST BRZMIENIE

Dzięki zastąpieniu klasycznego głośnika wysokotonowego naszym przetwornikiem BMR (Balanced Mode Radiator), Aeromax 6 zyskuje znaczącą przewagę w zakresie jakości dźwięku w porównaniu do wielu konkurentów. Wykorzystanie przetwornika BMR umożliwia przesunięcie punktu podziału zwrotnicy między tweeterem a wooferem z tradycyjnych okolic 3 kHz, czyli częstotliwości znajdującej się w zakresie najwyższej czułości ludzkiego słuchu do zdecydowanie mniej problematycznej częstotliwości 250Hz. W rezultacie osiągnięto bardziej naturalny, wciągający i spójny dźwięk.

4-ta generacja przetworników BMR® jeszcze lepiej wypełnia pomieszczenie dźwiękiem dzięki wykorzystaniu trybu poziomych wibracji generującego zdecydowanie szerszą scenę dźwiękową. To sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych mieszkań i domów, gdzie ustawienie głośników często odbiega od zalecanego do odsłuchów stereofonicznych optimum. W przypadku Aeromax 6 możesz umieścić je w niemal dowolnym miejscu i nadal cieszyć się znakomitym, stereofonicznym dźwiękiem i efektami przestrzennymi.

 

NOWY PRZETWORNIK BMR®

Aeromax 2 i Aeromax 6 wykorzystują zupełnie nową, 4-tą już generację przetworników BMR® o rozszerzonym paśmie przenoszenia, oferujące wyjątkowo dźwięczne i detaliczne wysokie tony.

 
ULEPSZONA ZWROTNICA

W zwrotnicy Aeromax wykorzystaliśmy komponenty wysokiej klasy co zapewniło wyjątkowy poziom detaliczności i transparentności reprodukowanego przez nie dźwięku

 
WZMOCNIONA OBUDOWA

Wyjątkowa, wzmocniona konstrukcja obudowy wiąże mechanicznie przetworniki, co pozwala uzyskać niższy poziom podbarwień i wyższą dynamikę brzmienia. Jest to szczególnie ważny element konstrukcji kolumn z serii Aeromax ponieważ przetworniki niskotonowe to właściwie subwoofery wysokiej mocy, co oznacza, że wyższa sztywność obudowy przekłada się wprost na lepsze brzmienie.

 
NOWE TERMINALE GŁOŚNIKOWE

Aeromax 2 i 6 wyposażone zostały w zupełnie nowe, pozłacane terminale głośnikowe audiofilskiej jakości zapewniające kolumnom możliwość uzyskania optymalnego brzmienia.

 
OKABLOWANIE WEWĘTRZNE WYSOKIEJ KLASY

Okablowanie wewnętrzne wykonane z miedzi beztlenowej (OFC) zapewnia najwyższą czystość sygnału trafiającego do przetworników poprzez pozłacane terminale głośnikowe i zwrotnicę wysokiej klasy.

 

Dane techniczne

• Głośniki podłogowe

• Pasmo przenoszenia częstotliwości: 30Hz – 22 kHz

• Rekomendowana moc wzmacniacza: 25-120 wat

• Przetworniki: 1 x 46 mm wysokotonowy BMR

• 2 x 165 mm subniskotonowe

• Wymiary 980 x 240 x 344 mm (W x H x D)

• Kolor: czarny lub biały lakierowany gloss

 

Podana cena jest ceną za sztukę, sprzedawane wyłącznie w parach