Beyerdynamic DT 100 400 Ohm Profesjonalne Słuchawki Dostępne !

  • szt.
  • 670,00 zł 498,00 zł / szt.
  • Oblicz

Słuchawki Beyerdynamic DT 100

Beyerdynamic DT 100 to profesjonalne słuchawki dynamiczne o konstrukcji zamkniętej. Oferują one wyjątkową jakość zarówno dla zastosowań audiofilskich jak i profesjonalnych. Słuchawki sprawdzą się idealnie w warunkach studyjnych (studiach nagraniowych, telewizyjnych czy też radiowych), jak i w domowym zaciszu. Dodatkowo zapewnią niesamowity komfort odsłuchu przez długi czas.

Słuchawki studyjne Beyerdynamic DT 100
 

Brzmienie lat 80.

Brzmienie oraz wygląd słuchawek Beyerdynamic DT 100 nawiązuje do lat 80. Bez szkody dla pasma wokalnego wiernie przenoszą niskie częstotliwości, nie koloryzując dźwięku. Ze względu na duży opór wewnętrzny (400 Ohm) słuchawki Beyerdynamic DT 100 przeznaczone są do pracy ze wzmacniaczem słuchawkowym (można ich również używać bez wzmacniacza, jednakże wymaga to znacznego podkręcenia głośności na wyjściu z miksera).

Dźwięk lat 80. w Beyerdynamic DT 100
 

Ultra-wytrzymała konstrukcja Beyerdynamic DT 100

Beyerdynamic DT 100 to także budowa dopracowana w każdy szczególe. Niemiecki producent zadbał o to, by działały jak najlepiej za każdym razem, gdy zakładasz je na głowę. Do produkcji zostały użyte najwyższej klasy komponenty, które zagwarantują, że sprzęt posłuży Ci przez długie lata. Dodatkowo, gdy zajdzie taka potrzeba, można w nich wymienić każdy element.

Wytrzymała konstrukcja słuchawek Beyerdynamic DT 100
 

Niezrównana wygoda podczas wielogodzinnej pracy

Inżynierowie Beyerdynamic zadbali również o komfort użytkowania. Duże i wygodne nauszniki oraz miękko wyściełany pałąk zostały wykonane materiału Softskin. Dzięki mechanizmowi regulacji łatwo dopasujesz je do swojej głowy. Wszystko to sprawi, że długie sesje studyjne czy próby nie będą już problemem. Natomiast 3-metrowy, odpinany jednostronny kabel, da Ci dużą swobodę.

Wygoda słuchawek Beyerdynamic DT 100
 

Idealne do pracy w głośnym otoczeniu

Dzięki zamkniętej wokółusznej konstrukcji słuchawek Beyerdynamic DT 100, która gwarantuje wysoki współczynnik tłumienia hałasów, możesz być pewien, że Twojej pracy nie zakłóci żaden niepotrzebny dźwięk. Słuchawki oferują doskonałą izolację od otoczenia. Dlatego właśnie sprzęt ten, chętnie wybierany jest przez profesjonalistów, pracujących między innymi podczas realizacji imprez na żywo.

Beyerdynamic DT 100 idealne do pracy w głośnym otoczeniu
 
 
 
 

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup 
Konstrukcja wokółuszna
Pasmo przenoszenia 30 - 20 000 Hz
Nominalne natężenie dźwięku 94 dB
Impedancja

400 Ohm 

Waga 350 g
Przewód prosty odłączany
Połaczenie jack 3,5 mm stereo z przejściówką jack 6,3 mm