Audio-Technica ATH-DSR7BT Słuchawki Bluetooth Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 199,00 zł 949,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Słuchawki Bluetooth audio-technica

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT z systemem Pure Digital Drive

 

Rewolucyjne wokółuszne słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT to druga po DSR9BT konstrukcja korzystająca z zalet autorskiego systemu Pure Digital Drive™. Za jego pomocą oryginalny sygnał cyfrowy przekazywany jest ze źródła wprost do membran przetworników, z pominięciem układu konwersji cyfrowo-analogowej, która zazwyczaj pogarsza jakość dźwięku przy transmisji Bluetooth. Dzięki temu ATH-DSR7BT pozwalają cieszyć się brzmieniem, jakie artysta zarejestrował w studiu podczas nagrania. 

Zastosowane 45-milimetrowe przetworniki True Motion D/A z łatwością odtwarzają każdy detal muzyki, dostarczając przy tym naturalne, zrównoważone brzmienie. Specjalna dwuwarstwowa struktura odizolowuje przestrzenie elektryczną i akustyczną, co pozwoliło zoptymalizować jakość dźwięku i zredukować niepożądany rezonans.

Odtwarzaj w rozdzielczości Hi-Res

 

Słuchawki Audio-Technica ATH-DSR7BT z możliwością odtwarzania Hi-Res Audio

 

Technologia zastosowana w słuchawkach Audio-Technica ATH-DSR7BT pozwala cieszyć się dźwiękem wysokiej rozdzielczości. Ponadto słuchawki wyposażone są w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity. Przy bezprzewodowym połączeniu słuchawki obsługują sygnał do 48kHz/24 bity.

 

Kompatybilne z najnowszymi technologiami

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT Słuchawki Audio-Technica ATH-DSR7BT kompatybilne z kodekiem Qualcomm aptX HD

 

Wygodę użytkowania zapewnia technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.2. Zastosowany układ kompatybilny jest z kodekami aptX HD, aptX, AAC i SBC, zapewniając tym samym najwyższą możliwą jakość dźwięku oraz bezproblemowe połączenie słuchawek z dowolnym źródłem.

 

Komfort i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie

 Słuchawki Audio-Technica ATH-DSR7BT zapewniają komfort użytkowania

 

Wysoki poziom komfortu to również zasługa kołnierzy wokółusznych wypełnionych pianką z funkcją pamięci, które idealnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika. W połączeniu z wygodnym pałąkiem nagłownym równomiernie rozkładają one ciężar słuchawek, dzięki czemu bez jakiegokolwiek zmęczenia można przez długi czas słuchać swojej ulubionej muzyki.

Wskaźniki LED

Wskaźniki LED słuchawek Audio-Technica ATH-DSR7BT

 

Wskaźniki LED informujące o statusie pracy słuchawek umieszczone na jednym z nauszników w sposób jasny i czytelny pokazują zakres pracy słuchawek, ładowaniu, aktualnym poziomie naładowania baterii oraz o odtwarzanej częstotliwości próbkowania.

Sterowanie za pomocą dotyku

Słuchawki Audio-Technica ATH-DSR7BT z dotykownym sterowaniem

 

Komfort obsługi słuchawek zwiększa dotykowe zdalne sterowanie, które pozwala sterować odtwarzaniem muzyki i umożliwia odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

Dołączone akcesoria

Kabel USB w zestawie ze słuchawkami Audio-Technica ATH-DSR7BT Praktyczny pokrowiec w zestawie ze słuchawkami Audio-Technica ATH-DSR7BT

 

Słuchawki dostarczane są wraz z dwumetrowym przewodem USB. Za jego pomocą można ładować wbudowany akumulator. Pełne naładowanie trwa ok. cztery godziny i zapewnia energię na ok. 15 godzin ciągłego słuchania muzyki oraz ok. 1000 godzin czasu czuwania.

 

DANE TECHNICZNE
Typ Nauszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 35
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 – 45,000 Hz
Czułość (dB/V) 100dB/mW
Długość przewodu (m) 2
Konstrukcja Zamknięta
Złącze USB
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga kg 0,3