Audio-Technica ATH-ADG1X Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 1 599,00 zł 999,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Audio-Technica ATH-ADG1X słuchawki z mikrofonem

 

Wykorzystując ponad 40 lat inżynierii audio, ATH-ADG1X zapewniają graczom niesamowite emocje podczas komputerowych rozgrywek. Zaawansowane przetworniki o średnicy 53 mm i lekka, aluminiowa konstrukcja o strukturze plastra miodu zapewniają niezrównaną jakość i czystość dźwięku, dzięki czemu słuchawki te są idealną propozycją dla graczy ceniących naturalne brzmienie i nowoczesny styl.

 

Audio-Technica ATH-ADG1X

 

Audio-Technica ATH-ADG1X wyposażone są w najnowocześniejszy mikrofon, dzięki któremu umożliwiają komunikację głosową podczas rozgrywek. Słuchawki dostarczane są wraz z 1,2-metrowym przewodem oraz przedłużaczem o długości 2,0 m. Model ATH-ADG1X kompatybilny jest z PS4, smartfonami i komputerami PC, a przy użyciu adaptera słuchawkowego Xbox One także z konsolą Xbox One.

  • Zaawansowane przetworniki 53 mm dostarczające precyzyjny dźwięk
  • Udoskonalony pałąk nagłowny z systemem 3D gwarantuje wysoki komfort użytkowania
  • Najnowocześniejszy mikrofon Audio-Technica ułatwia komunikację głosową
  • Miękkie poduszki wokółuszne zapewniają wygodę podczas długich rozgrywek
  • Przewód 1,2 m i przedłużacz o długości 2,0 m

Inny poziom grania

Wielokrotnie nagradzany kompozytor, reżyser dźwięku i muzyk Frank Klepacki był kluczowym graczem w branży gier od wczesnych lat 90. ub.w. Jego przełomowe kinowe partytury i projekty dźwiękowe pozwoliły przesunąć technologiczne i muzyczne granice, wynosząc sztukę produkcji ścieżek dźwiękowych do gier na niespotykany dotychczas poziom.

Podczas tworzenia w studiu Frank polega na produktach Audio-Techniki. Dlatego nie dziwi fakt, że rekomenduje zestawy słuchawkowe dla graczy Audio-Techniki wszystkim, którzy chcą usłyszeć całą moc i szczegóły swojej pracy. Doświadcz pełną moc rozgrywki, zgodnie z założeniem Franka, i przejdź na inny poziom gry.

 

Wysokiej klasy czuły mikrofon na „gęsiej szyi”

Wysokiej klasy czuły mikrofon na „gęsiej szyi”

Słuchawki ATH-ADG1X wyposażone są w wysokiej klasy mikrofon superkardioidalny. To rodzaj kierunkowego mikrofonu z charakterystyką kierunkowości (węższą niż kardioidalna), która skutecznie chroni przed „zbieraniem” niepożądanego dźwięku otoczenia.

 

Pałąk nagłowny z systemem 3D

Pałąk nagłowny

 

Nowe, bardziej miękkie poduszki wokółuszne i przeprojektowany, samodopasowujący się pałąk nagłowny 3D idealnie dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, gwarantując maksymalny komfort użytkowania nawet podczas długich rozgrywek.

 

 

Regulacja głośności

Regulacja głośności

Przewód słuchawkowy wyposażony jest w moduł umożliwiający regulację poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu. Ułatwia on szybką zmianę ustawień i można obsługiwać go jedną ręką.

 

Otwarta konstrukcja

Otwarta konstrukcja

 

Lekka, aluminiowa, otwarta konstrukcja o strukturze plastra miodu zapewnia naturalny, przestrzenny dźwięk, a także umożliwia skuteczne chłodzenie uszu nawet podczas najintensywniejszych rozgrywek komputerowych.

 

 

DANE TECHNICZNE
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 48
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 35 000
Czułość (dB/V) 99 dB/mW
Długość przewodu (m) 1,2m; 2m (dodatkowy)
Konstrukcja Otwarta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga kg 0,285
Materiał wykończenia Materiał