AUDIO-TECHNICA AT-LPW50PB Gramofon Czarny Połysk Autoryzowany Dealer

  • szt.
  • 2 499,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

AUDIO-TECHNICA AT-LPW50PB

Audio-Technica AT-LPW50PB jest w pełni manualnym gramofonem z napędem paskowym, który został zaprojektowany tak, aby zapewniał wysoką jakość dźwięku z płyt winylowych. Urządzenie wykorzystuje antyrezonansową podstawę z płyty MDF, wyróżniającą się czarnym wykończeniem fortepianowym. Plinta wytłumia akustyczne sprzężenie zwrotne o niskiej częstotliwości, a wbudowany sensor kontroluje silnik, aby zapewnić wysoką precyzję prędkości obrotowej talerza (33 1/3 i 45 obr./min).

Audio-Technica AT-LPW50PB

Gramofon wyposażony jest w proste ramię z włókna węglowego z matowym wykończeniem i regulacją siły śledzenia. Do ramienia mocowana jest uniwersalna główka AT-HS4 z mocowaniem ½” oraz wkładka Dual MM AT-VM95E. Audio-Technica już od ponad 50 lat jest wiodącym projektantem wkładek gramofonowych. Efektem tego bogatego doświadczenia jest właśnie wysokiej klasy wkładka AT-VM95E z igłą ze szlifem eliptycznym 0,3 × 0,7 mil. Wkładka kompatybilna jest z dowolnym zamiennikiem igły z serii VM95, oferując dzięki temu szeroką gamę opcji dopasowanych do budżetu użytkownika i jego oczekiwań w odniesieniu do jakości dźwięku.

Audio-Technica AT-LPW50PB

Model AT-LPW50PB wyposażony jest we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy i odłączany podwójny kabel RCA, umożliwiający podłączenie gramofonu do urządzeń z lub bez wejścia Phono.

Audio-Technica AT-LPW50PB